Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cnbc-e için SW filmleri

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Ehehe spammm:)[signature][hline]-houston gemi kontolden cikti. ne yapmam gerekiyor simdi. -orda ana panelde kirmizi bir dugme var goruyor musun? -evet goruyorum. -o dugme sana girsin. ahahah
Bir topic açılıyor
Topic: Wastiee şöle şöle yenilik isteriz!
Wastiee: Not enough gas... Harvest more gas...

Sosyal ağlarda paylaş

Bi arkadaşın isteği üzerine bu topiği açıyorum

TV de hiç izleyemedim şu SWleri .sanırım bunu sadece ben istemiyorum. gelin cnbc-e ye mail yağmuru yapalımda kabul etsinler şu sw olayını eski versiyonlarını yayınlasınlar episode 1 2 4 5 6. hatta indiana jones filmlerinide isteyin hazır dvdsi çıktı. [email protected][signature][hline]-houston gemi kontolden cikti. ne yapmam gerekiyor simdi. -orda ana panelde kirmizi bir dugme var goruyor musun? -evet goruyorum. -o dugme sana girsin. ahahah
Bir topic açılıyor
Topic: Wastiee şöle şöle yenilik isteriz!
Wastiee: Not enough gas... Harvest more gas...

[Bu mesaj Chemical tarafından 25 Mart 2004 05:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence lucas'ın bir numarası var tv''de verilmemesi için, yoksa sw serisinin verilmemesi için bir neden göremiyorum bunca vakittir. 10-15 yıl önce trt vermişti bütün seriyi ama akılda kalmıyor ki. versinler, izleyelim tabii..

hatta for a few dollars more'u da versinler, zevkten üçgen olmuşken dört köşe olalım..[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

for a few dollars more

abimin ve benim naçizane görüşümüzce gelmiş geçmiş en iyi western..

Monco: (counting reward sums of outlaws he just killed) Ten thousand... twelve thousand... fifteen... sixteen... seventeen... twenty-two. Hmm, twenty-two?
[A cowboy comes from behind, Manco turns and shoots him dead]
Monco: ...Twenty-seven.
Col. Douglas Mortimer: Any trouble boy?
Monco: No old man, no, I was having trouble with my adding. It's all right now.

ayrıca indiana jones'ları da versinler yukarıda dendiği gibi..[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..

[Bu mesaj Sam tarafından 26 Mart 2004 22:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...