Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avatar : The Last Airbender Movie

di

Öne çıkan mesajlar

Mum_Chamber said:

ya samlamlom'u hic sevmiyorum da, super bir film yapsin "uhuhu cok kotu olacak" diyenlere kapak olsun istiyorum. nolur ya..

Amin
Umarım çok pis göt oluruz.
Pek ümitli değilim gerçi, ama olalım ya. Film doğru düzgün olsun da, razıyım.

Yalnız Toph u filme dahil etmeyen toptur ulan!
İzlenmez Toph olmazsa. Aang i adam eden kişi lan Toph, öncesinde sümüklü veledin tekiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

ya başka filmlerdeki abidik gubidik hallere bakıp ne diye yorum yapıoruz ki filmi görmeden.

bakın mesela

batman'i christian bale oynıcakmış! bu ne ak hiç olmamış ya böek!

betmen

aragorn

ne obi wan mı?

ewan

terminator 3'te arnold olcakmış böek!

arnıld

tmm arnıld olmadı da. yani bilemeyiz şimdiden de mi?
Sosyal ağlarda paylaş

görsellerden oldukça etkilendim, aang de olmuş gibi sanki hafif bi hintli havası vermişler fakat çizgi dizide de öyle aşırı hissedilmemesinin nedeni aang in cok acık tenli renklendirilmesiydi zaten, öyle fazla rahatsız etmedi yani. hareketleri biraz yalpalıyo gibiydi çocuk, ama sonuçta çocuk, bu kadarına da şükür. amma velakin; müzikler. berbat ötesi olmuş bence. hiç alakasız aang sanki çocuk deilde epic savaş gazisi. kesinlikle müziğin yönü tekrar değerlendirilmeli. bakalım bekleyip görelim

edik: şimdi düşününce hatırladım airbender ların açık tenli olmasının sebebi hep yükseklerde düşük oksijen olan yerlerde yaşamalarıydı gibi bi açıklama gelmişti yanılmıyor isem. tabi aslında öyle gözüküyo da olabilir tek bi sahne de görüyoruz çünkü neyse bekleyip görelim.

neyse rezilliğimi cümle alem görsün de videoyu kaldırıp yerden tasarruf edelim öyleyse :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...