Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O Mithat Can, bu Mithat Can imiş...

Bone

Öne çıkan mesajlar

Bone said:
Son günlerde Sertab Erener videolarını tekrardan izleme hevesim geldi, ordan burdan birkaç klip buldum.
Dün "Sakin Ol" klibini izlerken birşey farkettim. Başlangıç tanıtımında "Mithat Can" diye birisi var, klipte olduğunu bile hatırlamıyordum. "Acaba o yıllarda bir dizide meşhur birisi felan mıydı" dedim ama Mithat Can kim, hiç çıkaramadım. "Acaba bu kim, şimdi ne yapıyor" gibi şeyler aklıma geldi.

Tam da bugün Hürriyet de Mithat Can haberine rastladım (bu tip düşündüğümüz şeylerin karşımıza çıkması tesadüf müdür, yoksa normalde hep vardır da dikkat etmediğimiz için mi gözden kaçar, bilemiyorum)
görünce de "e oha ama yuh lan" tepkisi vermem kaçınılmaz oldu.

Mithat Can'ın aslında Sezen Aksu'nun çocuğu olduğu ayrı bir ayrıntı bilgi elbette (ben evlendiğini bile bilmiyordum), ama çocuğun hali işte o çok şaşırttı.
Zamanında Macaulay Culkin gibi kendi yerinize koyabileceğiniz kişiler böyle tuhaf bir hale gelmesi (ki Macaulay Culkin halen normal bir genç olarak hayatına devam etmektedir) insanı (ee... kelime gelmiyor aklıma) ayrı düşüncelere itiyor.

Haber şu:
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/9466990.asp?gid=222&sz=97013

Before & After resmi de şu:

http://img229.imageshack.us/img229/4973/mithatcanyj8.jpg

Niye böyle bir vücuda (ki son yıllarda çekilmiş diğer resimlerine baktım normal bir kişi gibi gözüküyormuş) sahip olma gereği duymuş onu merak ettim. Gay mi olmuş yoksa mankenlik ajansına felan mı heves etti (e Arnold gibi vücut geliştirme şampiyonalarına katılacak hali yok sanırım, o yüzden aklıma başka seçenek gelmiyor).
Bir de boyu, yaşı neymiş onu yazmamışlar.

Eeee... enterasan tabii... ::o

Boyunu niye merak ediyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Niye böyle bir vücuda (ki son yıllarda çekilmiş diğer resimlerine baktım normal bir kişi gibi gözüküyormuş) sahip olma gereği duymuş onu merak ettim. Gay mi olmuş yoksa mankenlik ajansına felan mı heves etti (e Arnold gibi vücut geliştirme şampiyonalarına katılacak hali yok sanırım, o yüzden aklıma başka seçenek gelmiyor).
Bir de boyu, yaşı neymiş onu yazmamışlar.

Böyle demiş konuyu açan arkadaşta.. Bir kere konu neden açılmış hiç anlamadım, Neden vucut yapmayı gaylık veya mankenlık ajansına başvurmakla özdeşleştirdin inan yakından uzaktan anlamadım. İnsanın kendi öz saygısı varsa zaten spor salonuna gider vucudunu toparlar bu kendıne kalmış birşey.. Bırde demıssın eskı resımlere baktım normal bır kısı gıbı gozukuyor, konuyu açan arkadaşın normal kişi olarak nitelendirdiği insan nasıl birşey oluyor ?

Kilolu, Yağ oranı tavan yapmış göbekli ? o zaman doğru kaka mithatcan..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...