Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Back to WoW ?

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

Selamlar öncelikle. Şu an aktif olan oyunculara küçük bir sorum olacak. Ben geçen 2007'nin Kasım ayında bırakmıştım WoW'u , 1.5 sene falan oynamıştım. Level 70 Paladinim vardı , en sonda Frostwhisper serverındaydı. Sonra Age of Conan oynadım sarmadı , bir kaç eski MMO oyunuma dönüş yapayım dedim olmadı. Şimdi gene yıllarımı verdiğim bir oyun olan Swg'nin Emu'sunu oynuyorum ancak şu an aylık para ücreti ödeyerek oynadığım bir oyun yok , kendimi boşlukta gibi hissediyorum 1 aydır =) Sorum şu ki , oyun şu an dönmeye değer mi , Wrath of the Lich King nasıl bir eklenti pakedi olacak , latency / lag durumları nasıl serverlarda ? Enlighten me =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de aynen senin durumundaydım. Hatta 1.5 seneden de fazla olmuştu sanırım bırakalı. AOC'de sarmayınca WoW'a geri döndüm. Level 70 hunter'ımla girdim. Baktım unutmuşum her şeyi.

Bu son senede level 60'a kadar level atlamayı baya hızlandırdıkları için baştan başliyayım dedim. Değişiklik olsun, bi de healer oyniyayım dedim shaman açtım. Level 60'a kadar 5 gün played time ile geldim. Amacım WotLK çıkana kadar göremediğim TBC dungeon'larını görüp PVE yapmak. Zevkli de gidiyor şu ana kadar. AOC'den zevkli en azından. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Silvermoon'da oynuyorum ben bi süre aradan sonra. Ping falan iyi baya, hiçbi ek olmadan (ne registry, ne yf, ne de cfosspeed) sırf düz kablo internet ile gece gündüz 100-120 arası.
Lag sorunu yok sayılır, ama çok hafif oluyo bazen. Mesela Blizzcon haftası içerisinde Eastern Kingdoms aşırı kasıyodu, Kalimdor kaymak gibiydi herkes Auberdine'de kasıyo Westfall yerine falan. Ama sonra bi şey oldu, bu sefer Kalimdor biraz kasmaya başladı. Baktım Desolace bomboş, herkes Hillsbrad ve STV'de.
Bi de dünkü patch'ten sonra Cyclone bg'sine ait realmler bakımda kaldı bikaç saat boyunca. O süre içerisinde Hogger run yapmak için Deathwing'e girdim. Ping orda 85-95 arası dolaşıyodu ve oynanış gayet rahattı.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Şu hogger'ın geyiği nedir çözemedim. Oyunda karşılaşılan ilk elite vs. tamam da tek başıma kesiyorum ben adamlar raid düzenliyor xD Zevki nedir anlamadım.

:)

Level 1 bilemedin level 2 olarak gidiyorlar yanına, 40 kişilk raid gibi oluyordu TBC öncesinde. Eğlenceli oluyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:
Selamlar öncelikle. Şu an aktif olan oyunculara küçük bir sorum olacak. Ben geçen 2007'nin Kasım ayında bırakmıştım WoW'u , 1.5 sene falan oynamıştım. Level 70 Paladinim vardı , en sonda Frostwhisper serverındaydı. Sonra Age of Conan oynadım sarmadı , bir kaç eski MMO oyunuma dönüş yapayım dedim olmadı. Şimdi gene yıllarımı verdiğim bir oyun olan Swg'nin Emu'sunu oynuyorum ancak şu an aylık para ücreti ödeyerek oynadığım bir oyun yok , kendimi boşlukta gibi hissediyorum 1 aydır =) Sorum şu ki , oyun şu an dönmeye değer mi , Wrath of the Lich King nasıl bir eklenti pakedi olacak , latency / lag durumları nasıl serverlarda ? Enlighten me =)

Rebel misin yoksa imperial mi?
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Şu hogger'ın geyiği nedir çözemedim. Oyunda karşılaşılan ilk elite vs. tamam da tek başıma kesiyorum ben adamlar raid düzenliyor xD Zevki nedir anlamadım.

Arkadaş zamanında çok yapmış ve aşırı zevkli oluyo diyodu. Serverlar kapalıyken açık olana gir, mutlaka vardır Hogger raidi dedi. Girdim hakikaten varmış.
Ama olmadı bizimki tam. Bi tane 14. level adam vardı çat diye yatırdık bi işe yaramadı. Ordan sonra Orgrimmar'a raid yapcaktık, hatta yola çıktık, STV'nin ortalarındayken sunucular açıldı çıktık oyundan. Yolda bi sürü kaybımız olmuştu ama :P
Sosyal ağlarda paylaş

ben korgall da basladım sonra grim batol simdi bladefistteyim genelde allylar alyıo bizde ama bazen hordelar saglam akıyo bglere 3 gün önce 15 ab arka arkaya kazandık fakat dün av dailysini yapmak için yaklaışk 10 av yaptım hepsini kaybettik.. boulderfist te allyler azgın diye duymuştum.. bide syvanas ( tam hatırlayamadım server adını buna yakın bişi ) ordada horde lar iyi diye duymuştum..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...