Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DC Universe Online

Bone

Öne çıkan mesajlar

steam den alanlar; sony station da account yaratip oraya yapistiriyorsunuz cd-keyini, err...gakguk edebiliyor ama kabul ediyor panige gerek yok..

lvl25 oldum...lvl 15 e kadar tek mentor ve world bosslari doverek geldim (world boss cok komik baya cizgi roman sevenlerin hosuna gidecek karakterler var..green arrow, bizarro, hawkman, dr. fate etc villian tarafinda.)

su anda lvl 25 oldum rahat oynayarak oyle deli gibi kasmadim acikca soylemem gerekirse,,

pvp BAYA eglenceli oluyor build ve template lere alisinca, ama pvp serverinda gank gayet var..yani elimde olmadan, eksik kuest var diye newbie zone a gidip bitirim dedim, yeni baslayanlar bana giristi ben dovdum, gene geldiler boss gibi beni dovduler..e dedim hadi bu olayi bahane edebilirmiyim, neticede 5v5 sonrasinda 12v12 gibi savas dondu her turlu lvl dan insanlarla..ortalikta lazer show donuyordu ama geyik oluyor arabayi kaldirip rakibin kafasina kafasina vurmak falan eheh..

power konusunda BAYA bir secenek cikiyor..cunku wow-turevi gibi 64 tane shortcut dizmenize izin vermiyor oyun ekrana...max 8 ability..yani cok fazla kombinasyon ve devilmaycry tadinda real time action...iki lvl 30 ayni spec tree giden adam bulmak zor..

yalniz itiraf edim nufus tabiki milyorzilyon insan olmadigi icin mesela pvp arena sirasi pek gelemedi bana (tr saati ile pvp serverinda 8pm-12pm arasi)..ama taze oyun oldugundandir herhalde yardim istediginizde seve seve geliyor diger oyunculardan...

benzer sekilde instance kuyrugunda da biraz problem yasadim lvl 10-20 arasindaki instancelarda..

ama mesela ben villian olarak green lantern vs yellow lantern savasinda gorev yapiyordum (bilenler icin tip: baya open world npc savasi ama havada dev yesil cekicler ucusuyor hehe) orada bi anda pvp basladi gene npcden destek alarak, dov, kac, kovala, topukla, tepesine bin, gokdelenin zimbirtisina saklan gibi taktikler makbul gayet..cunku senden 3-4lvl dusuk adamdan dayak yiyebilirken keza, yuksek adamida dovebiliyorsun dogru denk getirirsen...hatta afk bir oyuncu gorup geyigine bubble icine aldim kendisini, bubble kaldirip daily planetin oradan ufuga dogru savurdum, gibi hikayelere acik ortam :)

ama simdilik gayet oynuyorum bayada zevk aliyorum...tek merak ettigim, yani 2 gune lvl30 olacagim, instance farm ile gecmesin soe event yapsin content abansin...bakalim halen emin degilim her ay 15 'papel' vermeye degermiiiii degmezzzmiii...

yani birsey eksik gibi geliyor oyunda, onu bulamadim, o olsa of bayabaya super olurmus yahu diyecem bulamadim henuz iste o seyi :)
Sosyal ağlarda paylaş

yep..soe launcherin altinda ufacik EU/US server var oradan seciyorsun...

ben lvl30ladim dun..

oyun bir anda hard mod a geciyor yalniz ehueheuh
alert/instancelar geliyor bir suru yepyeni yeni.. BAYA zor..
single gorevlerde var onlarda zorlasiyor ve direk boss olarak bildigin dc herolari/villianlari geliyor..

mesela instance icin iyi bir ekibe denk geldim az once..Smallville diye bir instance, oynadigim en guzel senaryolardandi sanirim...kasabanin icinda doomsday cakmalari ile basliyor...ehu sonra kisa bir sureligine butun oyuncular doomsday olarak oynayabiliyor (o kismi BAYA zevkli OWERPOWER YEAAGHH moduna giriyo herkez ehuh)

sonu suprik olsun oynayin :)

valla pvp de oturuyor yerine lvl 30 da...
pvp de stun ustune kurulu demeden once tas kagit makas formulu var...hani devilmaycry+alienvspred3+mmo seklinde gelisiyor combat :)

fakat mesela Raid menusu var..kimsenin bi tarafi yemiyor o kisma girmeye, bariz epic item istiyor hayli zor dengesiz grup olunca...endgame zor denebilir.

ortamda bug var ama olumcul degil...hos yane...yani onerilen itemlara baktim..OP olurum ben bunu giyersem diyemedim...giysen bile raidleri bitirebilmek baya iyi ekip ister tahminen..

roportajinda auction house crafting ve yeni senaryolar hazir test etmeden koymayi istemedik demisler bilemicem...soe bu ehueh

neticede ben gun icinde girip actiona doyup cikiyorum...UI falan guzellesirse tadindan yenmez.
Sosyal ağlarda paylaş

item olayi ayni diger oyunlar gibi..10 slot mu 12 slotmu ne character sheetine yerlestirmece...goruntu kismi sana kalmis...

diger oyunlarda gormedigim bi sistem yapmislar;

her itemin bir kiyafet tipi, bir sete ait gorunum tarzi var..mesela egypt, greek, robotics, shielded robotics, bussiness, casual, deamon. gibi gibi zibilyon cesit tarz var...
her itemin propertysinde bu tarzlardan biri yaziyor..neyse sen o itemi birkez giy cikar o tarz senin database e ekleniyor...

gorunum diye bir menu var, hani helmeti goster gosterme gibi ama her parca icin yapmislar menu...ve atiyorum itemin statleri cok iyi, ama goruntu rezalet yada zsen hulk gibi yirtik kotla dolancam diyorsun...son aldigin leggingsleri itemi casualshort olarak goster baskada birsey gosterme diyorsun oluyor bitiyor..

bir database var ona kaydediyo gardrop gibi duruyo o orda yane..

The Bulk gordum adam baya hulkun aynisini yapmis eheh..cakma wolverine ve deadpoolda vardi..yane istedigin zaman itemi ayni tutup goruntuyudegistirebiliyorsun no problemo..
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun acik ara en iyi superhero temali oyun bence arti bu kadar hizli bir oyunun lag free olmasi super bir sey. Wow un 5 kati kadar hizli oyun ama nasil bir kod ve network yapmislarsa artik helal olsun.

Oyunun motoruda oldukca basarili benim diyen araba yarisindan daha suratli kosabiliyorsunuz oderece.

Grup olunca cok daha keyifli oyun ve asiri zor bazi inmstancelar.

Tebrikler soeye.
Sosyal ağlarda paylaş

amerika'dan da alsam server seçebiliyor muyum girişte biliyor musunuz? steam'den satın alacaktım ama amerika'dan gelecek biri var da, kutulu her zaman tercih ederim.

bi de level 30 olanlara bi daha sorayım, content var mıdır? biraz AoC havası veriyor bana bu oyun, ilerde content az gibi sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...