Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PatiPet Album

irin

Öne çıkan mesajlar

Evden çıkmam lazım snaırım bu sessizlik zulüm gibi geliyor durup durup ağlıyorum. Kendimi çok suçluyorum. 5-6 aydır eş arıyordum kendisine bulamadım. Belki bulsam ölmezdi onla takıldığı için. Ya da aileme verseydim onlarla yaşasaydı. Daha gece kafasını sevdiğim hayvanı sabah ölü bulmak benim için çok zor oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

belki başka bir nedenle ölmüştür? :( çok üzüldüm. sen ezdiğin için öldüyse bile, isteyerek yapmadın, onun mutluluğunu, huzurunu düşündüğün için serbest bıraktın, üstünde yatağında yatmasına izin verdin. eminim onu çok mutlu ettin. başka birisinin kuşu olsaydı belki şimdi çok mutsuz bir şekilde bir kafesin içinde yaşıyor olacaktı. kısa da olsa seninle mutlu bir yaşamı olmuş belli. sabır, kolaylık diliyorum. zaman her şeyin ilacı.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel bir adamdı açık havada bile kaçmazdı, fotolarda var zaten telde oturuyor. İşten gelince benim bütün stresimi alırdı yanlız olduğuna çok üzülürdüm gündüzleri sürekli eş bakıyordum. Şimdi aklımdan çıkmıyor. Daha önce sürekli vakit geçirdiğim bir canlıyı kaybetmemiştim. Vakit geçmiyor. 12 saat oldu sadece ama bana 3 gün gibi hissettirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar büyük bir sevgi vermişsiniz birbirinize! böyle bir sevgiyi insan ya da hayvanla yaşamadan ölüp giden ne çok insan vardır. hayatının, o sevgiyi hep içinde tutacağın ne kadar güzel bir dönemi olmuş. bu bence çok müthiş bir şey. eş bulamamış olsan da, evde yalnız kalmış da olsa, o da seni ne kadar çok sevmiş ki, ne kadar mutluymuş ki hiç kaçıp gitmeyi düşünmemiş. kendini şanslı addet. çevrene bir bak. böylesine bir sevgi paylaşımında bulunan kaç insan tanıdın. o gitti ve her zaman senin kalbinde olacak. onun şu anda hiçbir acı ve üzüntüsü yok. bir de çok klişe olacak ama, her ölüm erken ölüm. 20 yaşında da ölse aynı şekilde üzülecektin, belki hastalıklarını, acı çektiğini görüp kahrolacaktın. yaşamının, onunla yaşadığın dönemini hep güzellikleriyle anısamaya çalış. kolay gelsin, biliyorum çok zor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...