Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k Online

Sylian

Öne çıkan mesajlar

rapper256 said:

dreagloth said:

Bence uyuma, çünkü sabaha kadar bir sürü cevap gelecek sana, alay edilecek, türlü türlü şakalar falan, ama ben sabah kitlicem konuyu ve sen cevap veremeyeceksin, kafayı yersin sonra diyim ben.

Ahahahaha. Merak etme, ben uzun bir süre girmem bu konuya. İstedikleri kadar cevap gelsin, istedikleri kadar alay etsinler. Burdan cevap veremezsem gider Garbage'a konu açar, mesajları tek tek alıntılar cevaplarım, np.

Sayılmaz o, savaş alanında yenildikten sonra masada savaş kazanmaya çalışan Space Marine mi olurmuş?
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

Değişik bir arkadaşa benziyorsun, belki 666 muhabbetine şeytan falan sempatin varsa mesaj atmanı engelleriz dedim ama yemedin.

Başka bir yol bulup senin mesaj atmanı engellememiz lazım şimdi.

Sütünü içip yatsana artık sen?

Yoo. Değişik birisi değilim aslında da, bazı kişiler böyle olduğumu söylerler. Sadece bakış açım farklı. 666'ya falan da ilgim yok. Hem ilgim olsaydı bile mesaj yazmayı bırakmazdım. :D

Hiçbir yolla benim mesaj atmamı engelleyemezsiniz beni banlatmaktan başka. :D

Sütünü içip yatması gereken sensin koç. Ben süt içme yaşını geçeli çok oldu. Ve yazmaya devam etmezseniz yatacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

rapper256 said:

Remus said:

White dwarf muhabbeti efsane olmuş yalnız. Nasıl görmedim ben bu topiği.

Onun hangi kısmı efsane? @Asteroth ile olan tartışmamızın olduğu kısım mı?

Benimle alakası yok, ben de o kısma tav olup geldim.

O yüzden tartıştık ya seninle. O yüzden millet trollüyor ya şu anda beni.
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

Sparkcaster said:

Kardeş ya ergrnsin ve bilac sene sonra bunnari okuyup utancaksin veya daha fena :s
intihar etmez umarım :d

Ulan 22 yaşındayım diyorum adam "intihar etmez umarım :d" diyor ya hey Allah'ım. Benimle şimdiye kadar ne kadar dalga geçildi bu forumda, hiçbirinde de öyle çok fazla etkilenmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

rapper256 said:

dreagloth said:

Bence uyuma, çünkü sabaha kadar bir sürü cevap gelecek sana, alay edilecek, türlü türlü şakalar falan, ama ben sabah kitlicem konuyu ve sen cevap veremeyeceksin, kafayı yersin sonra diyim ben.

Ahahahaha. Merak etme, ben uzun bir süre girmem bu konuya. İstedikleri kadar cevap gelsin, istedikleri kadar alay etsinler. Burdan cevap veremezsem gider Garbage'a konu açar, mesajları tek tek alıntılar cevaplarım, np.

Sayılmaz o, savaş alanında yenildikten sonra masada savaş kazanmaya çalışan Space Marine mi olurmuş?

Sayılır, sayılır sen rahat ol. E tanrılar savaş alanını savaşa kapattıysa Space Marine ne yapsın?

dreagloth said:

garbıç modu da tanıdık olur kitletiriz ona da konuyu, birde gizletiriz mis

İstediğin kadar kitlet, yeni konu açar, yeniden cevaplarım. Konu Dışı'na konu açarım, demokraside çareler tükenmez gardaşşş. Ayrıca seni DynamicK'e şikayet ederim, üst yönetime giderim.
Sosyal ağlarda paylaş

rapper256 said:

downwhereiam said:

Sparkcaster said:

Kardeş ya ergrnsin ve bilac sene sonra bunnari okuyup utancaksin veya daha fena :s
intihar etmez umarım :d

Ulan 22 yaşındayım diyorum adam "intihar etmez umarım :d" diyor ya hey Allah'ım. Benimle şimdiye kadar ne kadar dalga geçildi bu forumda, hiçbirinde de öyle çok fazla etkilenmedim.
Peki ya bilinçaltın ? Ya geceler kabuslar görerek uyanıyorsan ?
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

rapper256 said:

O yüzden tartıştık ya seninle. O yüzden millet trollüyor ya şu anda beni.

Ohooo sen bütün olayı yanlış anlamışsın başından beri, dön tekrar oku, belki bu sefer anlarsın.

Neyine bütün olayı yanlış anlamışım lan? Sen adam İngilizce kaynak attı diye "atar" yaptığım gerekçesiyle atar yapmadın mı bana? Ee ordan sonra patlak vermedi mi bu devam eden geyik?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...