Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anime/Manga siteleri

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
"o grubun fansub'ını mı indirsem, bu grubun mu?" diye siteler arasında dönüp dolanıyor musunuz? "bu grubunkini indirdim ama öbürü de yeni tamamlamış, arşivlik öbürünü mü indirsem?" diye kararsız mı kalıyorsunuz? "upscale bulanık görüntü müdür, sd mi indirsem?" düşünceleri içinde kendinizi boğulurken mi buluyorsunuz?

endişe etmeyin, bunların hepsi geçti! artık bu tasaların hepsine son! jimaku hikaku size anime'lerin değişik fansub grupları tarafından yayınlanan dosyalarından görüntüleri sunarak görüntü kalitesi ve çevirileri birebir kıyaslama ve kararınızı koca koca dosyaları indirmeden verebilme şansı tanıyor!

fırsatınız varken, hemen şimdi ziyaret edin! yarını beklemeyin!

*türkiye içinden her yerden erişim ücretsizdir*
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Manga indirmek için: stoptazmo.com

Bu site seriler için direct dl sağlıyor, rapid, MF falan değil, direk kendisi üzerinden. O yüzden sıra veya low bandwith gibi sorunlar olmuyor. 4mbit bağlantım var 400kb ile indiriyorum. (Tek sorun bazı serilerin olmaması onlar için de önce scanlator'un kendi sitesini deneyin, ordan indiremezseniz MangaTraders. Scanlatorların sitesini bulmak için http://www.mangaupdates.com/)

Bu siteyi kullanmanız için Firefox + DTA (downthemall) tavsiye ediyorum. DTA, eklenti olarak kurabileceğiniz çok link olan yerlerden sırayla indirmenizi sağlayan bir download manager. Sayfadayken DTA'yı açın, tanımlara göre sıralayın "DOWNLOAD" olarak tanımlı linkler download linkleri.

Sadece IRC üzerinden dağıtılan bazı serilerde veya 3-5 grupun parça parça yaptığı (ch1-5 x grubu, ch5-7 y grubu şeklinde olan releaselerde) özellikle çok faydasını gördüm (Bkz: Holyland). Ayrıca siteyi kullanmak inanılmaz kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...