Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

Eglencesi cikiyor, cunku adam troll amaciyla, kendini gostererek, insanlari sinir edip gulerek degil, kendi sinirlenip etrafa salyalar sacarak yapti, direk anlayabiliyorsun herifin makine arkasinda sag ''MEME''sinin ustunde cipso pakedi, masasinda 4'u bos birinin yarisi dolu 2.5 litrelik kolalarla birlikte nerdrage'e girdigini.

Emre'yi geri cagirin abi son bir vazifeye, trollfight olsun, entari giyip dansederim yemin ederim ehaeah.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah 6'da kalkmam gerektiğinden eve geldiğim an yattım, uyuyamayıp biraz bakınayım dedim ve 1 saattir mesaj silmeye çalışıyorum bilmem kaç sayfa içerisinde.

xunn said:
Çok basit aslında, troll'ün işi insanlara kendine daha çok cevap postu attırmaktır. Ne kadar kalitesiz olursa olsun troll istediğini veriyor paticik halkı. Böyle biri forladığı zaman hiçbirşey yazmayıp şikayet edin, trollenmeyin, trolleyin arkadaşlar.

LÜTFEN ŞUNU UYGULAYIN. En azından albüm için uygulayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:
Sabah 6'da kalkmam gerektiğinden eve geldiğim an yattım, uyuyamayıp biraz bakınayım dedim ve 1 saattir mesaj silmeye çalışıyorum bilmem kaç sayfa içerisinde.

xunn said:
Çok basit aslında, troll'ün işi insanlara kendine daha çok cevap postu attırmaktır. Ne kadar kalitesiz olursa olsun troll istediğini veriyor paticik halkı. Böyle biri forladığı zaman hiçbirşey yazmayıp şikayet edin, trollenmeyin, trolleyin arkadaşlar.

LÜTFEN ŞUNU UYGULAYIN. En azından albüm için uygulayın.

X(>:D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...