Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

karakterleri rezil olmuş bence büyü yapan barbar charge falan çok renkli d2 deki paladin gibi charge yapsın çiğerimi yesin bide doktor falan diablo nun havasını bozmuş gibime geliyor neckro olcak direk iskelet summonlicak sprit atcak falan ama görüntüler şahane oynana bilirlik inanılmaz druiel gibi bossun çıkısı falan gözleri dolduruyor ama karakterler büyüler iğrenç bence eski havası kaybolmuş biraz fazla renkli gelmiş ama almicakmiyim alcam hc açıp cayır cayır kascam
Sosyal ağlarda paylaş

oyun içi videosunu yeni izleme imkanım oldu..

çoğu pve oyun konseptinin city of heroestan "araklanma" olduğunu görünce sevindim biraz , ama şaşırmadım. sonuçta blizzard bu , başarılı olduğu işlerin %80inde başka oyunlardan aldığı fikirleri harmanlayan bi firma :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:
kafanmı güzel ?
city of heroes 28 nisan 2004'te çıktı piyasaya, diablo 1997'de..
allam yarebbim..

diablo 3ten bahsediyorum ben , diablonun genel mantığından değil , bu son oyundaki , özellikle de son oyun içi videosunda gösterilen powerlardan bahsediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de onceki sayfalarda witchdoctor tartışmalarını gördüm.

o class ı eleştirmek yersiz. avrupanın ve gocmen amerıkanın witchcraft ı ile karıstırmayın ve karsılastırmayın. witchdoctor daha cok voodoo kokenli bir kavram. d2 de de kokenı olacak zoneları hazırladılar zaten.

necro ya uzuldum ama. hatta ona cok sık guzel bır kac orta avrupa tadında zone ve hıkaye beklıyordum. onun yerıne wıtch doctor uzucu oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...