Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Üçüncü mü oldu "son kez yazıyorum"?

"Lütfen daha fazla cevap verme, sen cevap verdikçe iyice izansızlaşıyorum, debenip duruyorum, o yüzden son kez yazıyorum, sakın sen de bir şey yazma. Lütfen yazma."

Ben niye cevap veriyorum, şu yüzden:

Buraya gelip cahil özgüveniyle bir şeyler karalıyorsun, cahil özgüveni dünyanın her yerinde tiye alınacak bir karakter özelliği olduğu için de tiye alındığın için ortalığı velveleye verip insanlara hakaret ediyorsun.

Senin hakkında çok bilgili olmam gerekmiyor, takdir ettiğim bir cesurlukla imzana koyduğun site adresinde gördüğüm plebiyen estetik anlayışın ve tezahürün haricinde sahip olduğum tek bilgi defaatle bir çok thread'de insanları bezdirecek kadar gevezelik yaparken onlara soft hakaretler etmiş olman. Bir noktadan sonra insanlar sıkıldığı için sana cevap vermediğinde, ettiğin hakaretler de yetkililerin gözüne çok batmadığında kendini çok üst bir noktaya konumlandırıp her seferinde daha da arsızlaşıyor ve terbiyesizleşiyorsun.

Seni tiye almış olabilirim, çünkü hak ettiğini düşündüm ve hala düşünüyorum, ama doyurucu da bir açıklama yaptım zamanımı harcayıp. Buna rağmen terbiyesizliğinin boyutunu gitgide arttırıyor ve kız arkadaştan aileye kadar bir çok alanda laf etme cüretini kendinde görüyorsun.

İşte bu yüzden sana cevap yazıyorum. Aşağılamıyorum ama, ağır şekilde aşağılanmayı hak ediyor olmana rağmen, o kendi kendine büyüttüğün ego balonunu patlatmaya çalışıyorum ki yarın bir gün yine cahil özgüveniyle ettiğin laflardan sonra aldığın yanıta karşılık böyle hakaretler etme. Bir gün biri seni tanır da şimdi olduğundan çok daha fazla rekonstrüktiv yüz cerrahisine ihtiyaç duyarsın diye cevap yazıyorum. Yörünge dışına gönderilmiyor olman sana dilediğin herkese dilediğin şekilde kişisel hakaret etme serbestliği tanımıyor, bil diye cevap yazıyorum.

Kulağına küpe edecek olsan özel mesaj yoluyla söylerdim. Ama öğrenmeye müsait bir insan yapısında olmadığını gösteriyorsun mütemadiyen. Sana böyle açıktan, yaptığından pişman olmana sebep olacak şekilde hareket etmek lazım. Cinsin başka türlüsünden anlamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bak sen buraya wot yazarken ben sana uzunca bi pm attim. hadi artik geyir bitsin su gaz

tipime laf ettin,
estetik anlayisima laf ettin,
cin de olmama laf ettin,
oyunu begenmeme laf ettin,

ne kaldi geriye kullanmadigin?

pm'e cevap vermemeyi tercih edeceksen, artik benimle buradan da muhattap olma. zayif ve asagi kaldi son davranislarin. baslangicta verdigin sabir dolu cevaplar yerini sinir ve ofkeye birakti. deviantartta guncellemedigim profilimi bile elestirdin d3 altinda.

ama malesef sen degilsin benim derdim, tanimadigin bir insani bu kadar yargilaman ve yermen cok kultursuce geldi bana. basta da sen degildin derdim, bir dusunce yapisiydi ama sen fanatigi ciktin bunun, yapacak birsey yok. asagilik tavrina devam edip, sokak bebesi agziyla tipimden falan dem vuracaksan, o zaman derdimi bir kenera birakip ben de seninle ugrasma konusuna gecis yapabilirim. nps
Sosyal ağlarda paylaş

Beta da account language kısmına türkce eklemişler. "nasıl yapmıslar acep" diye seçtim restartı attım, haliylen beta clienti desteklemediği için öle malak gibi kaldım tekrar DL ediyorum. benim gibi "a bu ne ki bu" diye merak eden betacılar çıkmasın, ben yandım siz yanmayın `,-)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...