Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Eminim, Amazon Export Sales, Inc. tarafından satılıyorsa ve shipping olarak Priority International Courier seçersen (25 usd biraz pahalı ama tek seçenek bu oluyor genelde) DHL telefonla arıyor, 2-3 belgeyi faksla bize diyorlar, vergiyi amazona ödetiyorsun böylece.

Bu şekilde SWTOR CE almıştım, ordan biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda tarih verebildiler oh be. =) betayı oynadım az önce ilk defa. bence atmosfer çok iyi. diablo havasını yakalamışlar yine. diablo2'den sonra farklı h&s oyunlar oynadığımda hep bi eksiklik hissediyordum ama bu öyle olmadı. psikolojik olaraktır belki bilmiyorum ama çok başarılı geldi. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada arkadaşlar sizin de dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama sanırım Diablo 3 serverları tamamen global olacak. Satın alırken diablo 3 isminin altında "DIGITAL VERSION - REGION: GLOBAL" yazıyor. Yanındaki soru işaretinin üzerine gelince de "Diablo 3 is a global game.Players can choose to play on game servers based in Americas,Europe or Asia, regardless of what region they are connecting from. Certain restrictions apply. Further details will be posted at http://www.diablo3.com prior to release."

Yani bir SC2 veya WoW almaya calişirken ki Europe ibaresi yok.Mecbur EU versiyonu almak zorundaydık EU serverları için bu oyunlarda.

Acaba bir şekilde US den veya başka yerden daha ucuza kapatabilirmiyiz D3 için.
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm Blizzard oyunlarında olduğu gibi CE sınırlı sayıda gelir. Etiler ve Yeşilköy (belki Beyoğlu) D&R gece satışı yapar. Alan alır, alamayan üzülür.

Bazı mağazalarda (Darty, Saturn vs. gibi) da olma olasılığı yüksek ancak oralarda gece satışı olacağını sanmam. Sabah dükkanın kapısına yığılmak gerekebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

AmoRPHouS said:

Bu arada arkadaşlar sizin de dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama sanırım Diablo 3 serverları tamamen global olacak. Satın alırken diablo 3 isminin altında "DIGITAL VERSION - REGION: GLOBAL" yazıyor. Yanındaki soru işaretinin üzerine gelince de "Diablo 3 is a global game.Players can choose to play on game servers based in Americas,Europe or Asia, regardless of what region they are connecting from. Certain restrictions apply. Further details will be posted at http://www.diablo3.com prior to release."

Yani bir SC2 veya WoW almaya calişirken ki Europe ibaresi yok.Mecbur EU versiyonu almak zorundaydık EU serverları için bu oyunlarda.

Acaba bir şekilde US den veya başka yerden daha ucuza kapatabilirmiyiz D3 için.

acaba ruscu kaca satar?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...