Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

abiii çok zevkli olmuş oyun, frozen elite pack e denk geldim ve direk yattım, boss 200 hp yancıları 90 hp ve slow yemiyolar, benim skill 10 vuruyo fdgsfgsf gerçi demon hunter bu levellarda tırt silahlarla baya gimp oluyodu, mage felan denemek lazım

http://i.imgur.com/NCbEj.jpg
bu da ilk açılan rune, level 51 de açılan rune da var
Sosyal ağlarda paylaş

Masq'ın dediği gibi item çeşitliliği çok önemli. D2 oynayanlar bilirler, en güzel yeniliklerden biri unique'lerin bile stat'larının değişebilmesiydi ki daha çekici kılıyordu item işini. Bunun dışında yok ED si fazla olacak yok şu yüzde 1 fazla olacak derken kafayı yedirtiyordu bazen. Ayrıca en güzel olay resist, life, mana vs dışında, FHR, FCR, deadly strike, crushing blow gibi prefix'lerin gelebilmesiydi ki Diablo itemlarını yaratan unsurlar bunlar. Yoksa sadece WoW gibi olacaksa şuna 1 stamina fazla ver, 2 dps fazla ver, tamamen bayık olur..
Sosyal ağlarda paylaş

bitirdim demon hunterla şimdi, genel olarak hpleri % 20 civarı arttırmışlar çoğu mobda, oyunun başında baya zorladı, kite felan yaptım ama silah upgradeiyle beraber kolaylaştı yine.

skilleri 6 kategoriye ayırmışlar, elective mod ile test ediliyo ama release de olmayacağı için bazı skiller üst üste gelemeyecek, doktorda full summon skilleriyle oynanamayacak vs yani, daha mı iyi olmuş daha mı kötü olmuş karar veremedim
rünler de önceden nasıl düşüyolardı bilmyorum ama şimdi yine skiller gibi belli levellarda geliyor, yeni skilldi passive di vs derken 60 a kadar her level yeni bişeyler geliyor diyebiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

bitirdim demon hunterla şimdi, genel olarak hpleri % 20 civarı arttırmışlar çoğu mobda, oyunun başında baya zorladı, kite felan yaptım ama silah upgradeiyle beraber kolaylaştı yine.

skilleri 6 kategoriye ayırmışlar, elective mod ile test ediliyo ama release de olmayacağı için bazı skiller üst üste gelemeyecek, doktorda full summon skilleriyle oynanamayacak vs yani, daha mı iyi olmuş daha mı kötü olmuş karar veremedim
rünler de önceden nasıl düşüyolardı bilmyorum ama şimdi yine skiller gibi belli levellarda geliyor, yeni skilldi passive di vs derken 60 a kadar her level yeni bişeyler geliyor diyebiliriz

O "elective mode" ,releasede de olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

kaynak?

Jay Wilson'un makalesi?

Hatta senin için kolaylaştırayım.

"Jay Wilson" said:

You may already be fuming because you’re a “difficult to master” type of person, but before you run to the forums, we have you covered. In the Gameplay options, we’ve added an ‘Elective Mode’ for the skill system. With this checkbox ticked you’ll be able to place any skill in any skill slot, as freely as you could before. The Elective Mode option is available at any time with no requirements or need to unlock it. We hope the new, more guided interface will give you an in-game heads up as to the intent of each skill -- and maybe even be the way you play through the game in Normal -- but if you eventually have a build that simply can’t be accomplished the way we’ve laid things out, you’re free to pop on Elective Mode and take the skills you want.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...