Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Nekro said:

Lightning
Chain Lightning
ThunderStorm
Energy Shield
Teleport
Static
Nova
Lightning Mastery
Frozen Armor
Warmth

Tek skill ?

said:
diablo 2'de sinerjiler dolayısıyla kullanmadığımız skillere puan veriyorduk sırf asıl kullandığımız skille bonus verdikleri için. bu mudur yani çok skill olması?

level 1 de smite+fanaticism acilsin 99 a kadar bunlara verelim o zamaman bu mudur ?

20 Lightning
20 Lightning Mastery
20 Chain Lightning
20 Charged Bolt
1-20 Nova
1 Telekinesis
1 Teleport
1 Thunderstorm
1 Static Field
1 Warmth

hangi skille neden o kadar puan verdiğini yazmaya gerek duymadım bile. yancının eline de infinity verdinmiydi immune falan hikaye olur zaten.

energy shield, frozen armor opsiyonel skiller. 1 puan verirsin gerisini + skill itemları halleder.

thunderstorm ve warmth yine 1 skill verirsin gerisi +skill itemlarından gelir.

uzun lafın kısası 10 skill var şurda. e diablo3'te de 6+3 var. ne fark etti?

lvl 1de smite ve fanaticsm açılsınla ne kastettin anlamadım cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

7-8 Aktif bunlardan 3-4 ü spam kabiliyet olarak kullanıyordu çoğu class duruma göre Inmunityler olduğu için.

abi hangi classta vardı 7-8 aktif skill ayrı ayrı? zaten 110 puan lvl99 da. biraz daha gerçekçi olursak 100-105 hatta

trapsin, druid, bone necro falan oynamadım hiç. ama sanmıyorum onlarda da olacağını.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

hangi skille neden o kadar puan verdiğini yazmaya gerek duymadım bile. yancının eline de infinity verdinmiydi immune falan hikaye olur zaten.

energy shield, frozen armor opsiyonel skiller. 1 puan verirsin gerisini + skill itemları halleder.

sadece tek skill kullanıyoruz gerek yok geri kalana diyosunuz bu mantıkla kullanılacak skiller level 1 de acilsin sonra sadece dmg i artsın böyle mi olmali ?

D3de de simdi cleaving skilli var whirlwind acildiktan sonra kullanilmaz diye acmayalim mi yada gereksiz mi simdi o skill ?

Ayrıca aktif olarak 4-5 skill kullanmak nasil olabilir ki ? Yapabilecegin en fazla hibrit bir char ile meteor-blizz atip firebolt firlatmak olur.
Sadece HLD yapicaz diye kalan tüm skilleri gereksiz görmek yanlis. Bir kere ironman oynamis olsanız bu muhabbetleri yapmazsınız zaten.

LDD build yaparsan böyle şeylere takılmayıp oyundan keyif alabilirsin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

anlatamıyorum galiba yada sen anlamak istemiyorsun. ben şöyle yada böyle olsun demiyorum ki. sadece eskiye göre çok fazla bi değişiklik yok diyorum sinerjiler dışında skill sayısı açısından. skillerin level 1 de açılmasına gerek yok, öyle bişey öneren de yok zaten.

diablo 3'deki cleave fury generator skill bi kere. ww ise fury spender. alakasız olmuş verdiğin örnek biraz.

aktif olarak 4-5 skill kullanılmıyordu diyorum ben de zaten.

meteor/blizz hibrit falan ne alaka yine anlamadım ama gereği yok hiç onunda. immune gelirse mercte infinity vereceğin için sorun değil. çok sorun olduğunda da basıp teleport geçip gidersin oysa problem.

skilleri falan gereksiz gördüğüm yok benim. verdiğim lightning sorc mf için hazırlanmış bi build. orda yazanların dışındakiler gereksiz mi dersen evet o build için gereksiz.

ironman zevkli olabilir duruma göre ama bütün oyunu ona göre değerlendirmek yanlış. baya katı kuralları var ve zaten alakası da yok konuyla pek. normal modlar veya hardcore kesmediği için çıkmış bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

alıcanız oynucanız amma konuştunuz be. laf edende sevende sevmiyende alıcak. tamam işte herkezin fikride ayrı. bliz böle demiş samet ona baba demiş.

safi polemik yaratıp dikkat çekmek,bende bili,yorumu ispatlamak için abuzişttin abuzittin şeyler yazmayın. bence bu olmalıydı diyen arkadaşlara da, o zaman blizzard ceo su olmaya davet ediorz. adamlar 3 oyun üzerinden dünyanın parasını yıllardır kazanıyor. bildikleri bişey varki yapıyorlar. az biraz da saygılı olun eleştirirken. aptallar böle yapıyor malmı niye böle yapıyorlar falan diyen bazı arkadaşlara hitaben lafım

evet ficeklerim bitti. saldıraiblirsiniz.

ha buarada, oyun bana biraz daha asya-kore ye hitab eden mecha-anime stili zırhlara sahip gibi geldi, ama konuşmak için taibki erken. mekanikleride aynı d2 gibi kendini sürekli oynatacak bir oyun olacak, öyle yada böyle, beklediğimize değecek be yine doyuma ulatıracak bi,r oyun olacak.

online oyunların duyundan bile para kazanmak için oluşturulmuş AH sistemi için ise, çok eleştirilmiş fakat, herkes yaparken blizzardın yapmaması da komik olurdu, bence de yaklaşım olarak doğruluğu tartışılabilir ama, sektörde herkes böyle yaparken onlar niye yapıyor demek bence yersiz. ki beğenen beğenmeyen herkesin de bişekilde oraya para verip kullanacağınıda düşünürsek, konuşmak da komik.

tamm busefer bitti saldırın
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

Aluriel said:

sadece tek skill kullanıyoruz gerek yok geri kalana diyosunuz bu mantıkla kullanılacak skiller level 1 de acilsin sonra sadece dmg i artsın böyle mi olmali ?

D3de de simdi cleaving skilli var whirlwind acildiktan sonra kullanilmaz diye acmayalim mi yada gereksiz mi simdi o skill ?

Ayrıca aktif olarak 4-5 skill kullanmak nasil olabilir ki ? Yapabilecegin en fazla hibrit bir char ile meteor-blizz atip firebolt firlatmak olur.
Sadece HLD yapicaz diye kalan tüm skilleri gereksiz görmek yanlis. Bir kere ironman oynamis olsanız bu muhabbetleri yapmazsınız zaten.

LDD build yaparsan böyle şeylere takılmayıp oyundan keyif alabilirsin bence.

diablo 2 nin sistemi bok gibi niye hala ısrar ediyorsunuz,
levelın arttı yüksek level skiller geldi diye kullanmayacağın skill yok oyunda, zira hepsine runestonelar ile yeni özellik ekleyebiliyorsun
diablo 2 de de 3-4 skill kullanıyosun max immunitylere takılmazsan
frozen orb frozen orb frozen orb, çok mu zevk alıyodunuz.
yani şu spami yapmadığın başka class yok, bonespear bonespear, vs vs warmthdan bahsediyosunuz skill diye dsfgfgsdf
Sosyal ağlarda paylaş

abi işte toplamda 10 falan ediyor sorceress için. ama yarısı zaten 1 puan ver gerisi +skillerden gelsin şeklinde. thunderstorm, warmth, frozen armor, static field mesela. teleport da oyun en iyi ulaşım aracı ve 1 puan yetiyor ona da. sen benden daha iyi bilirsin lightning sorc hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Skill tartışmasının RMAH tartışmasının önüne geçmesi kederlendiriyor beni.

Arkadaşlar bu oyunu alarak bilgisayar oyunlarına yeni bir standart getireceksiniz, BF4te sniper scope için para ödemeniz gerekicek. L4D3'te hopper zombi pakedini satın alacak, Fifa13te gerçek parayla şike yapabileceksiniz (oha). Bunları istiyor musunuz? Gerçekten uzakdoğu mmoları gibi bi sistemi mi tercih edersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Skill tartışmasının RMAH tartışmasının önüne geçmesi kederlendiriyor beni.

Ne RMAHmış bu yahu?
Oynadığımız oyun MMORPG değil ki. 4 kişi kurarsın şifreli oyununu takılırsın mis gibi.
Arenaya gelince hiçbir e-sports iddiası ve hedefleri yok zaten. E-Sports diye kastırdıkları WoW Arenasının bile hali ortada. Derslerini aldılar hiç bulaşmayacaklar bu sefer. Arenaya da `Kaçıncı Diablo Run'u hala düşmedi lanet rune of hadi 3-5 arena yapalım diye gireceğin Deathmatch temalı bir yer.` Sonunda ödül yok, item yok bişi yok.

axedice said:

Fifa13te gerçek parayla şike yapabileceksiniz (oha). Bunları istiyor musunuz?

Of harika olurdu. Fenerbahçe burada yönetirdi işte çılgın şike ratingleriyle. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Arenaya gelince hiçbir e-sports iddiası ve hedefleri yok zaten. E-Sports diye kastırdıkları WoW Arenasının bile hali ortada. Derslerini aldılar hiç bulaşmayacaklar bu sefer.

tm-ss arası guard kovalamacasıyla başlayan oyunu e-sports diye lanse eden şirketin sıfırdan arenayla başlayan oyunda aynı lansmana gitmeyeceğine güveniniz tam yani?
said:
Arenaya da `Kaçıncı Diablo Run'u hala düşmedi lanet rune of hadi 3-5 arena yapalım diye gireceğin Deathmatch temalı bir yer.` Sonunda ödül yok, item yok bişi yok.

nasıl yok? burada yazılmadı mı trophy'ler title'lar vs vs tonla şey?

öte yandan, 69,99$ olursa oyun şaşmayacağım heh.
Sosyal ağlarda paylaş

wow arenası talep üstüne esports oldu, hiç bulaşmayığ balance yüzünden hate istemediklerini söylemişlerdi basında. halada söylüyolar.

diablo 3 içinde aynı seyi söylüyolar. biz istemesekte sport olarak oynamak istiyenler olucak bunu engelliyecek değiliz ama önceliğimiz bu değil diyolar işte. senin inanıp ınanmaman cokta önemli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

evet önemli olan şirketin sicili. lansman için turnuvasıydı vs idi hiç para harcamamışlardır zaten.

neyse, önemli olan "ah'den falanca epikleri donanmış adamlar nasıl dağıttı bizi" diye kimsenin yakınmayacak olması. eminim ki herkes coop oynayacak veya arena yenilgilerini olgunlukla hazmedecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...