Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Konsola gelmez de Diablo 2'de kaç skilli kullanıyorduk aktif olarak zaten?
Pasifler, Shout/Auralar dışında 2-3 skill abanıyorduk oyun boyu.

DIII'de ise 6 aktif skill üstüne 3 pasif var.

Skill konusunda D2'den daha da zengin bence. Rune takma olayı bile başlı başına seçenekleri arttırıyor. Itemization'a bakmak lazım, WoW cu bebeler için inş dubmed down olmaz salak bi şekilde. dfgfd.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Diablo 2'de kaç skilli kullanıyorduk aktif olarak zaten?

daha önce söylenmişti topicte bu.

bir skill olsun aslında, kaç skill kullanıyorduk ki hakikaten. bi call lightning yapardık, paso onu çakardık.
oyunda statlar kalksın, skiller kalksın. tek bir skillimiz olsun, her level atladığımızda onun da verdiği damage artsın.

zevkli olur bence bayağı, işime gelir. tek skille spam yaparız.
Sosyal ağlarda paylaş

bone kaç skill kullanıyordun diablo 2 de mesela frenzy barbarla? yada hammerdin yada smiter ile. cidden merak ettiğim için soruyorum. bunları oynamadıysan hiç oynadığın başka bi classın buildini yazarmısın.

3 passive + 6 skill ve bu skillerin değişik runelerle farklı şekilde modifiye edilebilmesi gayet yeterli gibi duruyor bence.

diablo 2'de sinerjiler dolayısıyla kullanmadığımız skillere puan veriyorduk sırf asıl kullandığımız skille bonus verdikleri için. bu mudur yani çok skill olması?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

bone kaç skill kullanıyordun diablo 2 de mesela frenzy barbarla? yada hammerdin yada smiter ile. cidden merak ettiğim için soruyorum. bunları oynamadıysan hiç oynadığın başka bi classın buildini yazarmısın.

diyorum ya benim daha çok hoşuma gider sadece tek skill olması.
diablo 1'de holy bolt spamı yapardım,
diablo 2'de whirlwind spamı.

böyle bir tane skill olsun oyunda, level atladıkça damage'i artsın.

sinerci felan diyorsun ama sonradan gelen bişi o.
Sosyal ağlarda paylaş

Lightning
Chain Lightning
ThunderStorm
Energy Shield
Teleport
Static
Nova
Lightning Mastery
Frozen Armor
Warmth

Tek skill ?

said:
diablo 2'de sinerjiler dolayısıyla kullanmadığımız skillere puan veriyorduk sırf asıl kullandığımız skille bonus verdikleri için. bu mudur yani çok skill olması?

level 1 de smite+fanaticism acilsin 99 a kadar bunlara verelim o zamaman bu mudur ?
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

Lightning
Chain Lightning
ThunderStorm
Energy Shield
Teleport
Static
Nova
Lightning Mastery
Frozen Armor
Warmth

Tek skill ?

said:

level 1 de smite+fanaticism acilsin 99 a kadar bunlara verelim o zamaman bu mudur ?

Bahsedilen şey combat anında aktif olarak kullanılan skill'ler. Lightning Mastery ve Warmth pasif zaten. Diğer yandan Thunder Storm, Frozen Armor ve Energy Shield devamlı kullanım istemeyen skill'lerdi ve PvP'de yenilemeye gerek olacak kadar uzun sürenine şahit olmadım ki uzun sürmüşse bol kaçmalı olmuştur onda da yenilemek çok problem olmazdı herhalde.

Sorceress'ı sadece farm için kullanmışlığım olduğundan Lightning ve Chain Lightning konusunda bir yorum yapamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...