Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

LethE said:

Mum_Chamber said:

bu oyunun nesini oynamak istiyorsunuz yahu?

click click click

bu..
türe bi yenilik getirsinler yada harika bi sistem oturtsunlar burda gördüğümüz şey bildigin diablo 3 adıyla diablo clone.

Ben de bir süredir diabloyu sevmeye çalışıyorum, izliyorum videoları falan ama yok abi sevemiyorum, içim daralıyor inanılmaz şekilde. Olmayacak bu iş.
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında diablo 2'yi oynamamış kişi şimdiki görsel şova dönüşmüş oyunların içerisinde asla sempati duyamaz bu oyuna.Dolayısıyla diablo 3'te pek bir anlam ifade etmez.Hatta yanlış başlamışım asıl efsane ilk oyun Diablo ile başlar.Büyücü ile teleport ol firewall büyüsünü yap moblar içinde kalsın başka yere teleport ol falan unutmuyorum hiç bilmeden kullandığımız bugları :) O zaman ki taktik şimdi bug diye anılıyor.Tabi büyüdük artık :)

Öyle yüksek beklenti varki bende nedense beğenmedim gibi bir düşünce oluştu.Ama adı üstünde beta sonuçta.Tam sürüm gelecek üstüne ek paket gelir yığınla patch gelecek falan filan.İşte böyle fanatik olunca hep umut oluyor yaklaşık 10-11 yıldır Diablo 3 beklediğim gibi.Artık oyunun beklentileri karşılamaması beklentilerin çok yüksek olmasından mı yoksa gerçekten kötü oluşundan mı tarafsız yorum yapamayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

LethE said:

Mum_Chamber said:

bu oyunun nesini oynamak istiyorsunuz yahu?

click click click

bu..
türe bi yenilik getirsinler yada harika bi sistem oturtsunlar burda gördüğümüz şey bildigin diablo 3 adıyla diablo clone.

Ben de bir süredir diabloyu sevmeye çalışıyorum, izliyorum videoları falan ama yok abi sevemiyorum, içim daralıyor inanılmaz şekilde. Olmayacak bu iş.

Mum'la Xaenin duygularimin tercumani olmus
Sosyal ağlarda paylaş

Abi "türe yenilik getirsinler" nedir, click click click nedir ya, iyice dede yorumları yapıyorsunuz. Ne tür bir yenilik getirilebilir Diablo'ya, bir noktadan sonra Finish Him özelliği mi çıksın ya da Diablo kaleye geçsin ona penaltı mı atalım?

Ayrıca hiç de sanıldığı kadar click click click bir oyun değil, özellikle Hell'de gayet düzgün rotasyon uygulama zorunluluğun olabiliyor, anlaşılan Diablo 3'te daha fazla skill kullanacağız falan.

Yani "arcane mage sadece arcane spam keanka ya" diye yorum yapan adam mantığı bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...