Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Bu oyun çıkacak dendiği zamanlarda üniversitedeydim, şimdi yaşını başını almış, işi olan biriyim. Aradan seneler geçti ama hala Diablo 3 gelmedi. Hep diyordum Diablo'nun yeri apayrı diye ama artık yerini Assassin's Creed serisine bıraktı bile bende :)

Gelin kız bile bu kadar naz yapmaz ama Blizzard :D
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Diablo ile AC, tenis oynamak ile futbol oynamayı kıyaslamak gibi bir şey.

Ben onları kıyaslamadım zaten, sadece Diablo'dan bahsederken ve 3. oyunun çıkmasını beklerken olan heyecanım kırıldı demek istiyorum. Yoksa ikisinin de alakası olmadığını biliyorum ama Diablo'ya ait olan tüm heyecanım şimdi Assassin's Creed serisinde. Yapacak bir şey yok, çıktığı anda elbet hevesle oynayacağım ama acaip büyük beklentilerim var artık Blizzard'dan :D
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

said:
Padi, 28 Ekim 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
diablo 3 çıksın ilk alan ben olcam azuhah ( ama sadece haftasonları oynayabilirim ühüüüüüüü haftaiçleri sadece msn ye girmeme izin var )

ama bu kural sadece ailen uyanıkken geçerli, hele bi diablo 3 çıksın o zaman uni hayatım veba olacak nihuahahuhah[signature][hline]Today you are better that the "You" of yesterday... and tomorrow you will be better that the "You" of today... Little by little becoming stronger through countless battles.
That's what it means to be strong...

ulan üni bitiyor gelecek aya d3 yok piyasada :(
Sosyal ağlarda paylaş

Snake said:

adam iki oyunun karşılaştırılması hakkında tek kelime etmemiş. o yüzden laf sokma çabası baya bi başarısız olmuş. laf sokarak prim yaptığını düşünmek de baya üzücü bişi. al sana bu da benim laf sokmam.
söylediğim şeyi bu şekilde anladıysan eğer, gerçekten hücrelerinde sıvı yetersizliği var.

şöyle kurayım senin için olayı : tenis oynamak isteyen bir adam var, yıllardır tenis oynamak istiyor ama etrafta tenis kortu yok. oynayamıyor adam. sonra da futbol oynamaya başlıyor ve ondan zevk alıyor. tenis oynamak yerine futbol oynuyor.

şimdi her şey daha aydınlık oldu değil mi senin için?

anlayabileceğini bilsem de laf da sokacağım ama önce boşa gitmeyeceğinden emin olmam lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam o dediğinden
burası diablo 3 topici gereksiz it dalaşlarınızı başka yerde yapın varsa bir problemin pm atabilirsin.

Diablo 3 ün collectors editionında neler olacağı hakkında fikri olan var mı?
Bu sefer ce almayı düşünüyorum. Direk ayırtma imkanımda var gerçekten değecek şeyler mi oluyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...