Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Dragonmax said:

S-H said:

peace işareti yapan amca koymuşlar rezil ettiler oyunu
ayrıca adam peace işareti yapmıyo, 2 altına bırakırım sana işareti yapıyo. veya bu taşın ederi 2 altın üstü olmaz fln.

hayır abi uk'de orta parmakla aynı anlama geliyo o isaret. size fuck you cekiyo cekiyo yani.
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

Phyx said:

farkettiniz mi bilmiyorum diablo 3 bana fifa 11'den arak gibi geldi. renklendirme olsun, model tasarimlari olsun, ara paslari olsun

Ne saçmalıosun sen ya ne pası var diablo da.
ayrıca sen kimsin ki blizzard ı eşeltriyisonu çok biliyosan otur kendin oyun yap.

Blizzörtkadar bungie'i destekleseydiniz, şimdi rüzgara karşı ok atıp kendi adamlarımızı vuruyo olurduk!
Sosyal ağlarda paylaş

olm öyle demeyin oyun otoriteleri ( lol ) blizzortun herşeyin klonu olduğunu söyledi,
bu otoriteler herşeyi bildiği için ve bizde salak olup ne oynadıgımızın farkına varamadıgımız için bunu kabul etmekle yükümlüyüz ey oyuncular!
bundan sonra kimse bir blizzort oyunun övmeyecek, her olayına bok atacak ama sonra herkes alıp ağzı düşene kadar oynayacak :)

daalın şimdi bomberman klonları sizi
yoksa sambot saldırır döver sizi ulta oyun içgüdüleri ve oyun otoriteleri ( lol ) abileriyleç

o diilde, ben olivettide apache 2000'i mouse la oynuodum, sakın diablo 3 onun klonu olmasın nan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...