Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Durum farklı ama, Sam daha betasını bile görmediği, 10 dakikalık video ve 10 tane SS gördüğü bir oyuna alabildiğince bok atması sinir bozucu.

Sonra yukarıda belirttiğimi söyleyenlere de "aa siz Blizort'cusunuz" diyip, kendi çapında bu sefer savunanlara bok atıyor.

Bunları yaparken de zamanında bok attığı oyuna saaaaaaaaaaaatlerini verdiğini, sayfalarca QQ yaptığı halde oynamaya devam ettiğini de görmezlikten geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

lol ecnebinin tabiriyle chill pill lazım sanırım blizzort başlıklarına, omuzluk c&p olmuş gerçeğini ifade edince rage barajı yıkılmış. ciddiye almayın bu kadar herşeyi. :p
toggie said:

ee abi oynar adam da oynayıp da sevmeyebilir yani ne var bunda. cıkınca oynayacak qq demenin mantıgı yok, tabi ki oynayacak. ama oynayacak olması oyuna tapacagı anlamına gelmiyor.

http://farm3.static.flickr.com/2630/3907175514_2a59c2a9d1_z.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

lol ecnebinin tabiriyle chill pill lazım sanırım blizzort başlıklarına, omuzluk c&p olmuş gerçeğini ifade edince rage barajı yıkılmış.

bencede lazım sam, herseye büyük bir nefretle atılıyorsun cünkü.

kimseninde rage'e girdiği olmamış, aksine tiiye alınmışsın guzel bir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

bence sen tekrar oku sam, senin yorumuna dğeil o tepkiler.

seni tiiye almıslar, sonra devamı gelmiş toggie'de ne olur yanı sevmediği halde oynıyamazmı demiş, son derece mantıklı birşey söylemiş.

Ardından artık tartışma seninle değil toggie ile sürüyor.

senin yorumuna sinirlenen kimse yok yanı.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

bende goremedım hiç amam battle net 2 kafaları.
yıllar once acıklamıslardı itemlar nasıl düşücek falan diye ama ock oldu

ya en büyük beklentim battle net...son olarak random map olayınıda okuyamadım.diablo 2 deki gibi random map generator tarzı maplermi olacak yoksa sabitlenmiş klasik bir harita içerisindemi hareket ediceğiz :D

Şu blizzard neden bu kadar yavaş çalışıyor.Paranında oyununda hakkını vermemeye başladılar ! gr..hrhr
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...