Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cesme-Alacati'da Butik Otelde Turban Yasagi-Ayrimciligi

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

fedaykin said:
93 kalmıştıu, bu mesajla 92 kaldı. Ha gayret her yazıya bir cevap atracağım ona göre. Kim ne derse tersini savunucam değişiklik olur belki şeriatı bile getiririm :D

sanmıyorum, akıllı bir insana benziyorsun, argümanların hiçbiri sana mantıklı gelmeyecek ve neticede cevap veremeyeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim cevap veremeyeceğim hiç bir konu olmadığını bunca sene öğrenemediğini göre newbeesin herhalde.

mahmut tuncer said:
fedaykin said:
93 kalmıştıu, bu mesajla 92 kaldı. Ha gayret her yazıya bir cevap atracağım ona göre. Kim ne derse tersini savunucam değişiklik olur belki şeriatı bile getiririm :D

sanmıyorum, akıllı bir insana benziyorsun, argümanların hiçbiri sana mantıklı gelmeyecek ve neticede cevap veremeyeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

İster patlar ister patlamaz. Şu fani dünyadaki 5k madalyası mı boyumu uzatacak. Bunu onun için mi yapıyorum sanıyorsunuz lol. Ben bu şekilde her yazılana ters cevap vermeden önce daha mı dğerli bir halde idi sanki konu.

mADmaXimus said:
fedaykin sen boyle yaparsan konu garbage'a gidecek sonra butun mesajlarin patlicak bu konudaki sdf

Not: Bu mesaj terslik içermekle birlikte esas olarak doğrudur da.
Sosyal ağlarda paylaş

tartışma bu. elbetteki bi bitişi olcak bunun. yenilme yenme mevzusu yok. cenk etmiyor burda kimse. yenilgiyi kabul mu ettin falan demek çok gülünç. komik değil, gülünç.

yemek yemeye gidiyorum bende. herkese afiyet olsun. dfsdf bak ya sofraya çağrıyolar sabırsız sabırsız içerde. hepsi fedaykin yüzünden fdg
Sosyal ağlarda paylaş

Yenilenlerin avuntusudur bu yazdıkların. Yemek yemeğe çağırıyorlar, annem artık yatmamı istedi, abim bilgisayarın başına geçti vs. vs. Hepsi koca bir yalan ve hepimiz bunu biliyoruz vede arkamızla gülüyoruz.

-Cleglaw- said:
tartışma bu. elbetteki bi bitişi olcak bunun. yenilme yenme mevzusu yok. cenk etmiyor burda kimse. yenilgiyi kabul mu ettin falan demek çok gülünç. komik değil, gülünç.

yemek yemeye gidiyorum bende. herkese afiyet olsun. dfsdf bak ya sofraya çağrıyolar sabırsız sabırsız içerde. hepsi fedaykin yüzünden fdg
Sosyal ağlarda paylaş

Sen faşistmisin. Birde amerikada yaşıyor olacaksın. Orada sıkıyorsa bir zenciye sırf zenci olduğu için servis yapılmasın bak bakalım dükkanı kaç dakika sonra yakıyorlar. Müslümanlara yapılan eziyet artık bu ülkede insaf sınırlarını aşmıştır. Hangi otele gideceğiz, hangi kumsalı kullanacağız artık siz mi karar vereceksiniz. Mayo ile denize girilir kuralını kim koydu da bize haber vermeyi unuttu. İstediği kadar özel olsun, müslüman bir ülkenin oteli o ve ayağına ona göre denk almalı.

Volfied said:
Ya pardon en son kontrol ettigimde

ozel is yerlerinin istedikleri kisiye servis yapma/yapmama ozgurlukleri vardi

olayin nesi tartisiliyor? devlet dairesi degil, egitim mekani degil ki, ozel bir otel bu
Sosyal ağlarda paylaş

Faşizme bir faşizm deriz de ondan. Sizin gibi kemalist halk düşmanı elitistlerden korkup sindiğimiz yeter. Artık sıra bize, siz bir adım geri atın.

Xaenin said:
Volfied said:
Ya pardon en son kontrol ettigimde

ozel is yerlerinin istedikleri kisiye servis yapma/yapmama ozgurlukleri vardi

olayin nesi tartisiliyor? devlet dairesi degil, egitim mekani degil ki, ozel bir otel bu

O özgürlük bazılarına göre faşizmmiş Volfi onu öğrenmiş olduk.
Sosyal ağlarda paylaş

fedaykin senden bu laflari duymak incitti beni ilk olarak (ama anlasilir sen hep bu konularda kaptiriyosun :))

fasist falan degilim, sadece hatirlatmak isterim ki, zamaninda da uzun sacli, metal dinliyor, yuzuklerin efendisi gibi edebi bir sanat eserini okuyor diye tutuklanan cogu kisi vardi bu ulkede.

Soyle de karsilik veriyim sordugun soruya, Amerika da zenci diye servis yapmazsa bi yer, zencilerin hic biri oraya gitmemeye baslar, onlara sempati duyan arkadaslari da gitmemeye baslar bu ayrim yuzunden, ve finansal sebeplerden o yer batar.

Servis etmemenin tek riski budur. Bu yuzden buna is yeri ve servis denir. Bir hak degil, lukstur o otelde kahvalti etmek, kimsenin de hayatini tehlikeye atmaz (o servisi vermemek)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada fedaykin senle en son yuzyuze konusali yillar gecti. Her ne kadar hala (ve en azindan biraz daha bilgili) bir ateist olsam da, ben Turkiye de "Musluman" diye dolasan cogu insanin gercek Islam la bi alakasi olduguna inanmiyorum. Tabi bu apayri bi tartisma acar.

Anliyorum bazi insanlar cok salak yorumlar yapabiliyolar, ama herkesi kendi yorumlarina gore degerlendirirsen ve isim takma gibi bir yol izlemessen daha rahat tartisabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...