Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cesme-Alacati'da Butik Otelde Turban Yasagi-Ayrimciligi

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

Bak volficik, yazdıklkarımın başını okumadan nedne böyle yazdığımı yargılıyayım deme sakın, çok fena tepelerim. Kim ne derse tersini söyleyeceğim dediğimi okusaydın incinmezdin, bende tersini yazma olayını bu mesajlık bozmak zorunda kalmazdım.

Volfied said:
fedaykin senden bu laflari duymak incitti beni ilk olarak (ama anlasilir sen hep bu konularda kaptiriyosun :))

fasist falan degilim, sadece hatirlatmak isterim ki, zamaninda da uzun sacli, metal dinliyor, yuzuklerin efendisi gibi edebi bir sanat eserini okuyor diye tutuklanan cogu kisi vardi bu ulkede.

Soyle de karsilik veriyim sordugun soruya, Amerika da zenci diye servis yapmazsa bi yer, zencilerin hic biri oraya gitmemeye baslar, onlara sempati duyan arkadaslari da gitmemeye baslar bu ayrim yuzunden, ve finansal sebeplerden o yer batar.

Servis etmemenin tek riski budur. Bu yuzden buna is yeri ve servis denir. Bir hak degil, lukstur o otelde kahvalti etmek, kimsenin de hayatini tehlikeye atmaz (o servisi vermemek)
Sosyal ağlarda paylaş

Neden istemesin, belirli seviyedeki yerler size mi ait. İnsanın dünyevi zevkleri tatması günah değildir ki, yeterki bunları tadarken günaha girecek durumlara yol açmasın.

axedice said:
Ahanda benim bakış açımdan girebilicek adam buldum. Peki fedaykin türbanlı ve çarşaflı kesim niye elit otelde kahvaltı etmek istiyor? Karpuz peynir yemek varken niye otel kısmını geçiyorum, yahu senin gösterişe meraklı olmaman lazım otelde kahvaltı nedir? Ha nedir?!!
Sosyal ağlarda paylaş

Volfied said:
Bu arada fedaykin senle en son yuzyuze konusali yillar gecti. Her ne kadar hala (ve en azindan biraz daha bilgili) bir ateist olsam da, ben Turkiye de "Musluman" diye dolasan cogu insanin gercek Islam la bi alakasi olduguna inanmiyorum. Tabi bu apayri bi tartisma acar.

defol git bu ülkeden.

peşin edit: gitmişsin, gelme bi daha !!!11!!1!!1!bir
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçek islam sizin gibi kafirlerin anlattığı islam mı? Hadi ordan geçiniz bunları. Gerçek islam müslümanların yaşadığıdır.Gerçek islam dar-ül islam ülkelerinde yaşanandır.

Volfied said:
Bu arada fedaykin senle en son yuzyuze konusali yillar gecti. Her ne kadar hala (ve en azindan biraz daha bilgili) bir ateist olsam da, ben Turkiye de "Musluman" diye dolasan cogu insanin gercek Islam la bi alakasi olduguna inanmiyorum. Tabi bu apayri bi tartisma acar.

Anliyorum bazi insanlar cok salak yorumlar yapabiliyolar, ama herkesi kendi yorumlarina gore degerlendirirsen ve isim takma gibi bir yol izlemessen daha rahat tartisabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen kimsinde volfied gibi son derece kültürlü kendisini geliştirmiş birisini bu ülkeden kovuyorsun. Sizin gibi gericilere bırakmayacağız bu toprakları bu böyle biline.

fizban said:
Volfied said:

defol git bu ülkeden.

peşin edit: gitmişsin, gelme bi daha !!!11!!1!!1!bir
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...