Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Türkiye-Almanya

BloodyBeast

Öne çıkan mesajlar

knoxville said:
bu maç sonrası kimseye kızılmaz takımdan ne rüştü'ye ne başka birine. çok yazık oldu. bu masal böyle bitmemeliydi.

Nasıl kızılmaz abi kızmamak elde mi Rüştü'ye? Yani her zaman yaptığı olay. Adam ne zaman nerde ve nasıl açılacağını bilmiyor. 40 yaşına geldi ama hala o noktada sıçış afedersin.

Teşekkür ederim milli takıma. Ama isyan da etmiyor değilim. Kahroldum Lahm golü attığında. Uzatmaya gitsin diye yalvardım içimden. Ama olmadı. 2-1 den sonra hiç ummamıştım beraberlik golünün geleceğini. Attıktan sonra öne bile geçebiliriz dedim ama olmadı.

Hakem de işadamıymış. Beddua ediyorum.

İŞLERİN BATAR, İFLASIN EŞİĞİNE GELİRSİN İNŞALLAH.
ŞEREFSİZ.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle bir futbolla turnuvayı tamamladığımız için cidden çok mutluyum. yani gene şansa 90dk birşey oynamadan sadece hırs la kazansaydık gene sevinirdim ama almanya karşısında ve kadro sıkıntısı varken istediğiniz zaman değişiklik yapma lüksünüz yokken bu derece ezici bir futbol oynamak ve izlettirmek herşeye değerdi benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

başka zaman olsa fatih terim kazım ı değiştirirdi ama kadro sıkıntısı varken birşeyler sizi zorlamadığı sürece değiştirmesi çok zordu. ama kazım kazım cidden çok şişirilmiş bir oyuncu. defansif özelliği hiç yok ve topu ayağında tutamıyor. gereksiz çalımlarla topu çok kaybediyor ve artık heyecandanmı acemilikmi bilemeyeceğim topla buluştuğunda ya ilk hamlede topa vurup orta yaparken dağlara taşlara yada götürmesi gereken topu durdurup pozisyonu eziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar güzel oynayıp rüştü leşber yüzünden yenildikya heralde gözüm açık gidicem öbür tarafa,ah volkan ah;şu maçta volkan kalede olsa hatalı çıkış yapmaz o golü kurtarırdı,lamm ın golundede o öküz kadar kaleyi kapatır vücuduyla topu çıkarırdı kesin.
Sinirden elimde tırnak gözümde yaş kalmadı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...