Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FUİ SİN TEKMESi

Chaotic

Öne çıkan mesajlar

Khelben said:
Chaotic said:
bone u tanırım
ama adım emre
izmir 3yolda ikamet ediyorum
inşaat mühendisliği son sınıf öğrencisiyim.
six pack im
ve kesinlikle bone değilim fake i de değilim bone u da tanımam ama tanısam severmişim gibi geliyor akıllı biri zaar

forumdan tanırım

alttaki kasıtım gerçek hayatta karşılaşsam tanışsak.. çay içsek beraber sohbet etsek yakamoz...
Sosyal ağlarda paylaş

Galiba bu topic dayanıklılık testi filan. 20 yıl manastırda çalış , ondan önce çakra açmaktı bilmemneydi ordan da bi 5 sene gitse , sen bu işe merak sarmaya başladığında 18 yaşınad olsan. level 1 tekmeyi atmak için 25+18 = 43 yaşına gelirsin. 40 yaşından sonra ölümcül tekmeler atsam nolur atmasam nolur? bu tekmelerle kız tavlayamadıktan sonra. Ama e=mc^2 olayını görünce acaba depdepduket atabilirmiyiz diye düşünmedim değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:
Chaotic said:
bone u tanırım
ama adım emre
izmir 3yolda ikamet ediyorum
inşaat mühendisliği son sınıf öğrencisiyim.
six pack im
ve kesinlikle bone değilim fake i de değilim bone u da tanımam ama tanısam severmişim gibi geliyor akıllı biri zaar

Ahmet çakarın hakemken maç başlarken ki bir konusmasını getirdi aklıma

zor mac her mac zordur aslinda her mac kolaydir
Sosyal ağlarda paylaş

topiği okumadım ama şey var bi de,

MALMİ SİN YUMRUĞU.

düşmana yaklaşıp elini yumruk yapmadan kasıklara hamle yapıyosun, dudaklarını büzerek aynı anda "CÜCCÜKS" diyosun. bu da rüzgardan hızlı tekniklerden biridir aynı zamanda. neyse işte, sanki yumruk atmışsın gibi adam zıplıyo. çünkü o kadar hızlı hareket ediyosun ki hava elinin şeklini alıyo ve rakibe vuruyo.

hava bükme tekniklerine daha sonra değinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...