Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty: World at War

moriQ

Öne çıkan mesajlar

multiplayerde pek çok sorun var, bicak atiosun sesi geliyor hatta adama girdiğini görüosun ama olmuyor öle bişi, spawn olduğunda reload yapıyor yada eline saniselik başka bi silah geliyor, sniperle adamla aranda hiç bişi yokken görünmez duvarlarda kalıyor kurşun (aynı adama 3 defa sıktım, 3ünde de canı gitti ölmedi, duvardan geçtiği için etkisi azaldığından)..

eğlencelik

http://www4.picturepush.com/photo/a/1217052/img/1217052.jpg

ahah adamlarda bomba yok antitank silah yok, son kalan düşmanları(bizim eleman) tankta ve inmiyor aynı zamanda noob o da vuramıyor ezemiyorda, adamlar ateş edip bicak atiyorlar tanka fln böle 2dk mucadele ediolar butun server kopuo

Sosyal ağlarda paylaş

Ancalagan said:
ya ayrı bi başlıktamı açsam ne bizde şimdi bi tane kopya oyun var iki laptopta bağladık makinaları oyunlarıda görüyor ama
servera COOP olarak giremiyor multide de giremiyor zaten. neden böyle bir hata veriyor aynı cd key oldugundan olabilirmi?
keyleriniz aynıysa çözümü google da
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yeni bi video projesi içersindeyim sony vegas 9a geçtim onun gazıyla başladım. ama çok kasıyor, eskiden ne güzel low detayla demo kaydı alırdım, yüksek fps ile oynayıp oyun kendi kaydederdi sonradan demoyu oynatırken yüksek ayarlara geri getirip frapsla çekerdim hem istediğim anda 3.person görüş açısına geçip daha şekil yapabiliodum. ama şimdi hem grafik düzgün olacak hem fraps çekecek hemde sürekli güzel anlar yakalamaya çalışıcam ve de kasarken, işte bu zor.. herşeye rağmen şu klibi bitiricem 1-2 güne, atarım buraya :)
Sosyal ağlarda paylaş

ohhhşş sonunda bitti ilk sony vegas 9 deneyimim, izleyin izlettirin yeni çıktı sıcak sıcak :) buyrun buyrun..
aslında aklımda olan bi klip çalışmasıydı, vegas 9 ile gaza gelip başladım 2-3 gün uğraştırdı. upload etmesi 9 saat sürdü ama HD mode olarak güzel oldu değdi yani görüntüler baya iyi HD mode ile.

http://www.youtube.com/watch?v=SpKTvrbvBmA
www.youtube.com/watch?v=SpKTvrbvBmA&fmt=18
Edit: www.youtube.com/watch?v=SpKTvrbvBmA açıp sonra alttan HD tıklarsanız HD oluomuş, direkt &fmt=18 ekli olandan sadece ekran büyük oluyor görüntü dandik oluyormuş.

elit pati üyeleri olarak yorumlarınız bekliyorum, size beğendirebilirsem tamamdır bu iş, ha bi de +rep pls :p
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi hemen kötü yorum yapmak gibi olmasında amacın haritaları mı göstermekti yoksa sürünmenimi? 6,5 dk boyunca sürünüyorsun bir olay yok millet tepene çıkıyor köpekler etrafında dönüyor sen hala sürünüyorsun. Bir action yok anlıcağın.
Sonunda en azından ölmeni bekledim :D
neyse ya ilk deneyiminmiş ne demek istediğimi anlamışsındır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...