Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hacking tools, MultiHack working %100

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

bu doğruysa boku çıkmadan engellenmesi gerekiyor..

www.youtube.com/watch?v=MuJrEcob0Rs

AOC Casilda Bug - Funny! videosundaki yorumlardan birinde dikkat et ban yersin, kolunu kesiyorlar ban yiyince yazmışta biri, bende ilginç bi yöndem doğrumudur kol kesme die aoc ban arattırdım bu hacking yöntemi çıktı.. altındaki yorumlardan evet işe yaradı süper gibi yorumları görüncede sinirlendim.. Şiddetle engellenmesini ve yapanların kolunu deil kafalarını kesip hesaplarının kapatılmasını diliyorum.. buglarla dolu olan oyunu kendi çıkarlarına kullanmaları için çok uygun bi zaman bu bir kaç ay.. gerçi videoda gördüğüm kadarı ile hesaba giriş programdan gerçekleşio, belkide yorumlar fake ve hesaplar ve şifreleri program sahibine gidip hesap içindeki paralar boşaltılıyordur..

bu da kol kesme muhabbeti
www.youtube.com/watch?v=HSEnQ2mORpE
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tarz konuları tartışmanın gereği yok cidden, eğer bu tür programlara güvenip 'süper olacağım, milleti 1 vuruşta geberteceğim' tarzı hayallere giriyorsanız kusura bakmayın ama hacklenmeyi hakediyorsunuz. O hale düştükden sonrada ağlamayın, demek ki bu tür oyunlar size göre değilmiş gidin single player oyunlarda dilediğiniz gibi über olup hile yapın. =P
Sosyal ağlarda paylaş

boş işler bunlar ,videoda hiç oyuncu yok newbie sehri ve ortalıkta ben bir tek eleman göremedim (yada fazla :)-D aldım herhalde) neyse doğru olsa bile ne anlamı var ben bu forumlara takılıpta bunu yapacak adam olacağını sanmıyorum amaç nedirki bu bir single player oyun değiki lvl 80 olsun bitsin o öyle olsa (genel wow oynadığı için bu örnek) wow u bırakalı yıllar olmuştu,mmo ları oynmak zevktir her levelın kendine göre güzelliği vardır boşverin siz bunları getti güzelim stamına potion bug ı ben ona yanıyorum at lacak parayıda toplıyamadım daha hehe :P
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:
buraya yazıyorum çünkü burası forum di mi? insanlar gördükleri duydukları şeyleri paylaşır, sonra o konu ile daha fazla bilgisi olan biri çıkar gerekli aydınlatmayı yapar veya geyik çevrilir muhabbet döner yada yorumlar getirilir vs..vs..

Haklısında, SAM'de eski bir paladin işte :) Mazur görecen :P Demek istediği yazsakta bi işe yaramaz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...