Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

S-H said:
S-H said:
warriorda stance değiştirme olayına keybind yapmak istiyorum macro yapmayı fln bilmiyorum addon varsa yada macroyla nasıl yapılır anlatabilirseniz süper olur

Sana önerim şöyle, keybind olarak mouse scroll larını ve shifti kullan. Mesela ben şöyle yapıyorum. shift mouse wheel up - battle stance shift mouse wheel tuşuna basınca defensive, aşağıya çekince berzerker
Sosyal ağlarda paylaş

@nuki: tam anlıyamadım da "equipcompare"i mi diosun?

benim de soru su:

cok ugrasıp bulmustum zamanında simdi bulamadım

boyle lua errorlarını oyun sırasında pop-up cıkarmasın die hafızaya alıp sonra istenilen bi zamanda bakabilmeni saglıyan bi addon vardı. bilen varsa cok makbule gecer.
Sosyal ağlarda paylaş

ewt bi yerden sonra 716587234 tane klasor oluo oyunu guzellestirmeye calısırken :)

yok swatter diil de improved error frame de diil bu arada. benim soylediim boyle hata olunca minimapin orda ikon cıkartıo ama ekranın ortasında pop-up cıkartmıo. sen sonra combattan cıktıında falan acıp bakıosun hangi addon yatmıs die.
Sosyal ağlarda paylaş

Questlog onerir misiniz bi tane.
beql olmasın yalnız.
istedigim olay, blizzinki gibi minicik olmasın. bir baktıgımda en az 10 quest falan alt alta gorebilmem lazım. quest levellarını da gostersin tabi.

bu arada quest helper yukledim alt char kasarken guzel olur diye. ama nasıl kullanıldıgını pek bilmiyorum. tamamlanmıs bi questim vardı, onu nereye bırakacagımı soyledi sadece o kadar. su an sadece high level questler oldugu icin mi acaba bi hareket goremiyorum?

bu konuda da aydınlatılmayı bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...