Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emre Belözoğlu Fener'de

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Şu futbolcularda da takım tutma ruhu oluşamadı. Seni oralara getiren Adnan Polat seni o kadar istedi, sen TR'de oynamam dedin sonra para verince Fener'e git. Ayıp be. Para için daha neler yaparlar kim bilir?

Bak Totti'ye dfelikanlı gibi Roma'da oynuyor hala. O kadar devler istedi de gitmedi. Vefa birader, vefa işte...

Beleşe gitmesine rağmen savunurdum Emre'yi ama artık diyecek bişey bulamıyorum tamamen düştü gözümden. Ha düşse ne olacak fare dağa küsmüş dapın haberi yok ama olsun işte, düştü..
Sosyal ağlarda paylaş

EMRE : ''MUTLUYUM, GERİ DÖNÜŞ YOK''

Galatasaray'da yetişen ve sarı kırmızılı takımla büyük zaferlere imza atan Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'ye transferini doğruladı. Lig TV Muhabiri Bahri Havadır'a konuşan Emre, bu transferden dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

"Fenerbahçe beni uzun süreden beri istiyordu. Ben de Türkiye'ye dönmeye karar verdim." diyen Emre, artık geri dönüşün olmadığını da sözlerine ekledi
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:
-Cleglaw- said:
Luinir said:
-Cleglaw- said:
galatasaray noticeble bi takım bile değil ki :p anlam ifade etmiyo gs de oynamış oynamamış

ee o zaman newcastle, inter de oynamış olması da bi anlam ifade etmiyor, onu niye yazmışlar.

o saydığın takımlar anlam ifade ediyor zaten. bence yani. keh keh keh.

sende noticeble bi insan değilsin, yazdıkların bize bir anlam ifade etmiyor ama işte yazıyorsun..

ad hominem yapmasana
Sosyal ağlarda paylaş

oh yeah, fenerbahçe için çok ii transfer oldu diyebilirim, bölgeye alınabilecek bir yabancı yerine emre süpper olacak,hiç olmadı 1 yabancı daha fazla alınabilir şu anda yabancı kontenjanını kullanmamış olcaklar teprikler +rep

+
biz de anca abidik kubidik transferler yapalım a kuğ
Sosyal ağlarda paylaş

Abi nasıl ihtiyacı var ?

Emre ml ya da mc oynayan bir futbolcu.

Bak fenerbahçe'nin kadrosuna.. Kim oynuyor orta sahada ?

Ben sayiim sana..

Uğur boral, aurelio, deivid, alex, deniz, kazim, selçuk, aslan kemal, ali bilgin, appiah, maldonado

appiah ve deniz dahil tam 12 futbolcu var Fenerbahçe'de orta sahada görev yapabilecek olan.

Yedeklere çalışmışlar işte.

Ki bunlardan, deivid, aurelio ve alex banko oynuyor. Yapma etme.. Çok lazım olan, aciliyeti olan bir transfer değildi bu, bariz yedek olsun diye almışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

sanki fenerin saydığın isimleri yıldız da, oyuncuya ihtiyacı yok, alex iyi hoş bir emre gibi press yapan basan bir adam değil devid aynı devidin bu sene her vurduğu gol olmasa çok tartışılırdı şu an, selçuk çok entresan bi adam zaten , aurelo tamadır da kazım da aldımı başını gidiyor, maldonado ağır olan orta sahayı iyice yavaşlatıyor, deniz iyidi karısı öldükten sonra pek bi toparlanamadı, emre gayette akllı bir tercih yanii, artı emre gibi bir oyuncuya her takımın ihtiyacı olur, adam geçen pas veren mücadele eden şut çeken, hırslı, ofansı defansı olan bir adam, gerek yoktu ne demek
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Abi nasıl ihtiyacı var ?

Emre ml ya da mc oynayan bir futbolcu.

Bak fenerbahçe'nin kadrosuna.. Kim oynuyor orta sahada ?

Ben sayiim sana..

Uğur boral, aurelio, deivid, alex, deniz, kazim, selçuk, aslan kemal, ali bilgin, appiah, maldonado

appiah ve deniz dahil tam 12 futbolcu var Fenerbahçe'de orta sahada görev yapabilecek olan.

Yedeklere çalışmışlar işte.

Ki bunlardan, deivid, aurelio ve alex banko oynuyor. Yapma etme.. Çok lazım olan, aciliyeti olan bir transfer değildi bu, bariz yedek olsun diye almışlar.

Saydığın isimlerde Aurelio ve Alex var, bir de şans faktörü ve bu seneki oyunuyla Deivid. Gerisinden afedersin ama cacık olmaz Emre'yle kıyaslandığında. Appiah diyebilirsin bir tek, o da sorunlu zaten üstüne 1 sene de oynamadı ne haldedir belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

İhtiyacı yoktu abi, bu apaçık ortada yani, 12 tane futbolcu var o pozisyonda oynayabilen.

Ha almış iyi etmiş ne oldu şimdi 1 yede fazla oldu.. Ama zaten 2 transfer yapılacakmış, en azından şimdilik öyle biliniyor.. Bunlardan biri Emre olmamalıydı sınırlı transfer durumunda.. Ha ama olmuş, e güzel. O'na bişi demiyoruz.

Yedek kadrosu güçlenmiş oluyor. E güzel oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha, "direkt olarak ihtiyaç duyulan bölge" diyorsan sen zaten FB'de forvet haricinde öyle bir yer yok şu anda kadroda. Benim fikrimce defans göbeği çok kötü FB'nin ama oraya takviye düşünmüyor o ikiliyle gidecek heralde.

Biz de şu t.direktör krizini çözsek de başlasak artık transferlere...
Sosyal ağlarda paylaş

uğur istikarar sağlar sa, gökhan kaldığı yerden devam eder, apiahh oynar emre oynarsa fenerin orta shası güzel olur, gönlümden şeva geçiyor şeva da ileride olursa fener güzel takım olur, ama bu haliyle süper bir takım falan değil..
zico da haketen gitsin, ama yerine dha iyisi gelsin, abidik gubidik bir adam olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:
para var imkan var abicim, herkes kendi transferine baksın hoho

Fener'in kaybettiği bi nokta var ama ne acaba..
Ne kadar çok transfer yapıyor, ne çok yıldız alıyor ama nedense olmuyor.
Aynı şekilde Galatasaray ın para etmeyen silik isimleride sene sonuna yıldız kavramına ulaşıyorlar, başarıyı da beraberinde getiriyorlar.
Fenerbahce o parasıyla acilen bir de takım ruhu satın alsın diyorum. (:
Sosyal ağlarda paylaş

defans göbeğine, önder turacı ve deniz barış gibi bir komiklik denenmesse, sanırım edu ve lugano olarak kalır. : )

Ama çok çok kötü değiller bence, yani idare ederler.. Bizim defans kanatları önemli, R Carlos ve Gökhan Gönül'ün form tutmaları şart.

Gökçek Vederson hep bir soru işareti benim için.

Deivid, ben teknik direktör olsam bu adamı forvette çakılı oynatırım, ne semihe ne kezman'a bakarım : ) Bu kadar iddaalıyım. :P

Ama gelsin bi forvet zararı yok. Sol kanat bile alabilir, o bile gelsin derim..

En kötü ihtimalle yedek olarak güzel oynayabilecek futbolcular olmuş olur. :D

Ama Galatasaray'ın kesinlikle bir şeyler yapması lazım, daha çok çaba harcamalı daha iyi tercihler yapmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sene bir macla sampiyonluk kaybettik, 2 sene once de bir macla kaybettik, yani o 4.-5. bitiren, hic basarisi olmayan, futbol oynayamayan fenerbahce yok anlamadiniz siz hala.

Galatasaray ve Fenerbahce yine bu yil icin kapisacaktir ilk sira icin, Besiktasin da durumu duzelirse onlar da girebilir araya... ama fenerde birseyler eksik demeniz komik, son 5 yilda 3 sampyonluk, bir CL ceyrek finali var, kaale alinacak gelismedir bu 5. bitirip mtkya elenen fenerle kiyaslarsak.
Sosyal ağlarda paylaş

FB'de eğer Deivid'i forvete çakılı oynatacaksan bir kanat şart o halde.

Edu ve Lugano'ya güvenmiyorum ben. Edu Avrupa'da istisnasız çok kötü oynuyor, Lugano da henüz 90 dk çıkaramadı nerdeyse, her maç kırmızı kart.

Önder Turacı bence çok iyi adam, ben Zico olsam Turacı'yı oynatırım hatta göbekte yabancılardan biriyle. Ama adamı küstürüp unutturunca silindi adam şimdi form tutması bile uzun sürer.

FB kadro gücü olarak en güçlü takım denebilir, ama kadro dağılımı çok dengesiz. Yedekleri çok çok kötü ve onları geliştirmek için hiçbir çaba yok, ne sonradan oyuna sokmalar ne de özel çalışma programları falan. Buna çare bulunması şart, yoksa geçen seneki gibi oyuncular çatlar bi yerden sora yorulur takım çöker.

GS'ye gelince, 1 kaleci bir sağ bek bir forvet yeter. Gerisi 2. planda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...