Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakan Şükür Galatasaray'dan ayrıldı

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

hakan bıraksın bırakmasın fikirlerine bişi dememde hakanın hala kariyerine laf edecek adamın sadece hakana ayar olduğunu düşünürüm yok çok gol kaçırıo avrupada naptı felan siz hakandan başka 15 sene boyunca hem gs nin hem milli takımın değişilmez adamı olucak kadar istikrarlı ülkede ne kadar rekor varsa kırmış ne kadar başarı varsa yaşamış adam tanıyosanız söleyin bakalım futbol dışı işlerine bende ayar olurum ama kariyer bok atmak ayıp olur
Sosyal ağlarda paylaş

byzasz said:

hepsinin dışında onu hakan şükür olarak hafızalara kazıyan klubüne paraya sıkışıkken cebinden parasını bile verecek kadar klubüne karşı vefalıdır, para alamıyorum diye yollara düşmemiştir..

harbiden gülüyorum ya şu yazdıklarına. eufa kupasını aldığımız sene prim prim diye yönetimle tartışıp takımı karıştıran ve terimle girdiği jip tartışmalarını yapan başka bi futbolcuydu sanırım. ve bunları bahane gösterip intere giden bir adam.

ve ayrıca interden 9 milyon dolar almıştık vs. o parayı inter bize mahkeme sonucu vermiştir. hakan şükür bonservisinin olmayışını kullanarak interden daha fazla transfer parası almıştır ayrıca. ama mahkeme ile interin içinde patlamıştır orası ayrı.

burada vefalı olan birileri varsa hakan şükür değil galatasaray yönetimi ve bir kesim gs taraftarıdır ( ki baben onlardan biri değilim keşke hiç dönmeseydi). avrupada hiçleri oynayıp gittiği her takımdan kovulan bi adamı 1 sene kapısında bekledikten sonra geri almıştır ve zorlaya zorlaya klübün rekorlarını kırdırmışlardır.

şimdi de hala oynamak istiyorum diye yönetime mesaj gönderirken jubile teklifi alınca adnan polatı zor duruma düşürmek için saçma sapan açıklamalar yapmaktan geri kalmıyor. yakında vefasızlıkla suçlarsa gs yi şaşırmayın.

neyse konunun dışına çıkıldı burada bir çok gs taraftarı seviyordur hakan şükürü. sonuçta bir şekilde türkiyenin ve gsnin bir çok rekorunu kırdı.fakat gelipte hakan şükür böyle vefalıydı böyle cebinden para verdi klübe falan demeyin saçma oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

walla anlatığın olayı ben hatırlayamadım, sen bunu fotomaçta falan okumuş olmayasın, hakan şükür bilakis fatih terim cimbomun başındayken galatasaraya para vermiş bir adam o yüzden bu sölediklerin bana biraz hikaye gibi geldi...

inter olaynda inter para vermeye yanaşmadı tam olaraka parayı dahatırlamıyorum ama zaten türkiyeden kim alınmak istense bonservisle ilgili pürüzler yaşanıyor, türk takımına para vermemek için hayvan alım satımına bakan mahkemelere dava açana avrupa klupleri bile oldu, interde bunlardan çok faklı değil..

Hakan üşükürn vefalı olduğunu sölemek iyimserlik falan değil.. Klupte bir lincoln gerçeği var hakan üşükürün kariyeri boyunca aldığı parayı 2 senede alacak bir adam, bunları gördükten sonra hakan üşüküre bişey sölemek çok da garip geliyor açıkcası bana..

prim istemişsede hakkıdır 12 tane gol attı o sene hakan şükür, kupayı türkiye ye getirenlerin başındadır, vermemişse eğer klup bu da klubün ayıbı hakanın ayıbı değil ( sölediğin olayı hatırlamıyorum orası ayrı konu)
Sosyal ağlarda paylaş

valla fotomaç fanatik falan değil yaşanan bu olaylar. bu olaylar yüzünden hakan şükür gs nin kapısında 1 sene boyunca bekledi 2. fatih terimli dönemde.bir tane jip için fatih terim ile kavga ettiğini bütün gazeteler yazdı.terim gittikten sonra ergun gürsoy getirdi hakanı.

inter olayında ise hakan şükürün manajeri arayıcığıyla aldığı ücreti yükseltti bonservisi olmadığı için.

interde yedek kalırken gazetecilerin gs ye geri dönecekmisiniz sorusuna burada paramı her ay başı tıkır tıkır alıyorum geriye dönemye niyetim yok diyen bi adamın gs den gittiği için mutluyum arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

@macleod: O UEFA sonrası zaten vefalı adam kalmadı ki herkes beleş gitmeye çalıştı. Ha Türk futbolcusun, UEFA'yı almışsın sana İnter'den teklif geliyo sözleşmeni uzatıp gitmeye çalışsan bonservise para vermek istemezler muhtemelen. Adın yok, Türk'sün vs. Ben olsam ben de gidebilirdim. Bilemiyorum.

Yani heralde gitmezdim de suçlamak da zor geliyor empati kurunca :)
Sosyal ağlarda paylaş

MacLeod said:
valla fotomaç fanatik falan değil yaşanan bu olaylar. bu olaylar yüzünden hakan şükür gs nin kapısında 1 sene boyunca bekledi 2. fatih terimli dönemde.bir tane jip için fatih terim ile kavga ettiğini bütün gazeteler yazdı.terim gittikten sonra ergun gürsoy getirdi hakanı.
ş.
woynk benim galasaraya para verme olayı ikinci fatih terim döneminde yaşandı, fatih terimde hatta verdi yad para almadı baya diye hatırlıyorum, bir yanlışın olmasın
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Hakan Şükür'e 5 yıllık bir teklifte bulundu.

Galatasaray'ın yönetim kurulu toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunan Adnan Polat, Hakan Şükür'ü "Futbol Akademisi" projesinin başına geçirmek istediklerini ve bu yönde 5 yıllık teklif yaptıklarını söyledi.

Adnan Polat ayrıca Hakan Şükür'ün heykelini Florya Tesisleri'ndeki Metin Oktay heykelinin yanına dikeceklerini de açıkladı.

Detaylar az sonra...

haberturk.com
Sosyal ağlarda paylaş

Detayları vereyim o halde:

said:
Galatasaray'da önemli yönetim kurulu toplantısı az önce sona erdi. Adnan Polat, Hakan Şükür'e 5 yıllık biz sözleşme önerdi, "Futbol Akademisi" adı altınd aoluşturacakları proıjenin başına Hakan Şükür'ün geçmesini istediklerini belirten Polat, "Hakan Şükür'ün Florya'ya heykeli dikilecek" dedi.

ADNAN POLAT’IN AÇIKLAMASI ŞÖYLE:

“Son günlerde gündemi işgal eden konu Galatasaray Kaptanı Hakan Şükür. Hakan’la ilgili birçok şey yazıldı-çizildi. Bundan sonraki dönem için Galatasaray Yönetim Kurulu’nun Hakan kararları şu şekilde:

Kendisine 5 yıllık sözleşme teklifi yapıyoruz. Bu 5 senede Hakan’ı Galatasaray’ın futbol elçisi olarak aramızda görmek istiyoruz. Galatasaray’ın futbol okullarının adını bundan sonra Galatasaray Hakan Şükür futbol okulları olarak değiştireceğiz. Tüm Türkiye ve Yurtdışında da okullarımız için bu böyle olacak.

Hakan’ı Galatasaray’ın tüm sosyal sorumluluk projelerinde görevlendirmek istiyoruz. Bundan sonra Galatasaray’ın altyapısı olan Futbol Akademisi’nde de görevlendirmeyi düşüyoruz.

Ayrıca Florya tesislerinde Metin Oktay heykelinin yanına Hakan Şükür’ün de heykelinin dikilmesine de karar verdik..

Ben kendi adıma da “Adnan Polat Kamp Tesisleri” olan tesisimizin adını Hakan Şükür Kamp Tesisleri olarak değiştirmeyi teklif ediyorum kendisine kabul ederse.

Hakan Şükür bizim için yaşayan bir efsanedir. Katkılarını hepimiz yaşadık ve kabul ediyoruz. Bugüne kadar futbolcu olarak katkıları oldu bundan sonra da futbol adamı olarak katkılarını bekliyoruz. Hakan’a yaşamında başarılar diliyoruz ve bizimle beraber olursa mutlu olacağımızı belirtmek istiyoruz.

Önümüzdeki 3 sene içinde kendisi ne zaman isterse o zaman bir jübile teklifi yapacağız. Kendisi ne zaman kabul ederse o zaman yapacağız.”

Öte yandan Adnan Polat, teknik direktör konusunda yöneltilen sorulara cevap vermedi ve "Bugün gündemimiz sadece Hakan Şükür'dü" dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...