Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anlamıyorum! (av deki bir kaç şeyi)

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Densiz said:
Blizzardın sistemindeki eksiklik. İnsanları bg de leech yapmaya zorlamak. Sert cezalar vermemek.

3 yerden sıra alma gibi bir lüksümüzün olması. 2 yer neye yetmiyor?

Battlegrouplar her 2 ayda bir harmanlanmalı. Hatta 1 ayda 1.

lütfen konu dışına çıkmalyaım arkadaşım
tartışmayı bozuyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
pi kokuyo horde cirkinler,

hayır anlamıyorum kim inek olmak ister veya abuk sabuk otistik tipli koca dişli bişi veya kambur cirkin bi orc.

sacma yanı demekki horde oyuncularıdna bi sorun var aptal olabilirler.

mal tipli gnome veya estetik düşkünü orangutan night elf olmaktansa, savaşçı ve onurlu bir tauren veya orc olmayı tercih ederim.
- robert bosch
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:
ortada adaam kesmek kadar keyıflısı yoktur av de.
Bu arada, eski avleri hatırlatırım.
6-7 saat süren inanılmaz zevkli ve hakkaten pvp olanları.
Sıkıldım ulan mal gibi koşup boss kesmekten.
casual pve si resmen av

eskiden baya ilginç oluyordu av'lar.
bir girerdin oyuna, 10 saat sürerdi. her kaleyi tek tek almakla uğraşırdın. giden kaleleri geri elde etmeye çabalardın. unreal tournament capture the flag oynarmış gibi böyle defans olurdu atak olurdu felan.
bu sırada feci pvp kapışmaları yaşanırdı, çevrenin avantajlarını nasıl kendi avantajına kullanabileceğini düşünürdün.

şimdi oyun başlar başlamaz iki taraf koşarak karşı bossa gitmeye çalışıyor. kimse birbirini öldürmüyor, pvp yapmıyor, kim daha önce bossu öldürebilir, onu bulmaya çalışıyorlar.

evet dediğin doğru, casual pve'si gibi olmuş durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
Suark said:
ortada adaam kesmek kadar keyıflısı yoktur av de.
Bu arada, eski avleri hatırlatırım.
6-7 saat süren inanılmaz zevkli ve hakkaten pvp olanları.
Sıkıldım ulan mal gibi koşup boss kesmekten.
casual pve si resmen av

eskiden baya ilginç oluyordu av'lar.
bir girerdin oyuna, 10 saat sürerdi. her kaleyi tek tek almakla uğraşırdın. giden kaleleri geri elde etmeye çabalardın. unreal tournament capture the flag oynarmış gibi böyle defans olurdu atak olurdu felan.
bu sırada feci pvp kapışmaları yaşanırdı, çevrenin avantajlarını nasıl kendi avantajına kullanabileceğini düşünürdün.

şimdi oyun başlar başlamaz iki taraf koşarak karşı bossa gitmeye çalışıyor. kimse birbirini öldürmüyor, pvp yapmıyor, kim daha önce bossu öldürebilir, onu bulmaya çalışıyorlar.

evet dediğin doğru, casual pve'si gibi olmuş durumda.

ve o 10 saat boyunca gele gele 1k reputation geliyodu bi süre sonra kafayı sıyırıyodun ..

O sıçtımın daggerı için ömrümü verdim be ben !! Onu almadan da MC'den swordu aldıydım .. 9 saat av yaptığımı bilirim ya.. ağlıcaktım mk sinirden köprünün önünde geçmişti 6 saati !!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...