Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PvP deneyimleri?

Sam

Öne çıkan mesajlar

pvp de lvl araligi varmi? yoksa wow daki pvp serveri gibinmi olcak... ama burda herkes birbirine dusman demi? guild den biri guilden birine kabada kubala dalabirmi yoksa duelmi yapmalari lazim? guildler dostluk antlasmasi yapip pvp yi aralarindan kaldirabilirlermi? pvp exp adam basi 100 ama oldugun 300 olayi biraz sacma deilmi?
Sosyal ağlarda paylaş

Sehir disinda herkes herkese saldirabilir, level farki falan onemli degil. Guild muhabbetlerini bilmiyorum, soloyum paso.
PvP exp world pvp de almiyorsun, mini gamelerde var sadece diyorlar. Hic minigame yapmadigimdan bilmiyorum durum ne

Bu arada pre-order mountlar tek karakter icinmi, yoksa o accaounttaki karakterlerin hepsi alabiliyormu?
Sosyal ağlarda paylaş

ya az once ilk defa pvp deniyim dedim, level 12 barbarimla girdim pvp instance ina, 6 kisi flndik combatta (sanirim), büyüler müyüler derken tahminen 0fpsye düstü oyun (lowda oynuyorum 20 fps ortalama)

sanirim upg etmeden yapamicam pvp =/

amd athlon 4200+ dualcore
2 gb ddr2 kingston ram
8500 gt de ekran karti

lowda oynuyorum be =[
Sosyal ağlarda paylaş

Fury serverındayım (pvp) ve şehir dışında heryer pvpye açık uodan beri ben böyle aksiyon görmedim lvl 5-6 dan itibaren aksiyon ama biz biraz şanslıyız yeni olduğu için millet es geçiyor herzaman saldırmıyor, ama 2-3 hafta sonra sanırsam kimseye lvl kastırmazlar allah kolaylık versin :)
İşin güzel tarafı diğer oyunlarda mesela wowda lvl 25-30 dan önce bgler hariç pek aksiyona denk gelmiyorsunuz nadir yada en azından düşman ırka denk gelmeniz lazım, ama burda öle değilki lootda bıraksa tam uo olacakmış :) herkese saldırabiliyorsun bu konuda benden artı puan aldı :D

Denge olayına gelince lvl 80 olmadan karakter dengelerinden bahsetmek doğru olmaz priest of mitra olan her karakter sabahtan beri beni öpüp duruyo deli oldum :D bende dark templarla oynuyorum oyun güzel aksiyon bizi bekler ben dvm edeyim kasmaya :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...