Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

o laubali çalımlarına devam ederse lucas neill, materazzi gibi baltalar o ayağını eline verirler christiano ronaldo'nun..

maçı tam hatırlamıyorum ama, bu sene son premier ligin son haftalarında man utd maçında 3-2 yeniyodu sanırım man utd ronaldo korner direğinin orda top tutuyodu dakika 90 böyle taraftara el sallıyodu falan.. topçu musun, şovmen mi.. ? ali eren, kemalettin, recep gibi bir yiğit olsaydı orda o elini bi tarafına tutuşturup ayağını da eline verirdi.. adabıyla top oynasın bi kere.
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo ona bakılırsa mehmet okur nba da 2. senesınde şampiyonluk yüzüğünü taktı, malone bile 20 senelik nba kariyerinde o yuzuge ulaşamadı :)

yani adam 23 yasında, kazandıklarına bak 28 nde bu ronaldinhonun karıyerını 2 ye 3 e katlar dıye bırsey söz konusu bile değil.

ronaldo ( göbekli brezilyalıdan bahsediyorum ) ilk zamanlar nasıl deli gibi hayran bırakıodu kendisine, sonra ne oldu ? yuzlerce futbolcu var genç yaşında yıldız olup sonra sönen.

ronaldo 28 ine geldiğinde böyle olacağını kim garanti edebilir ? ronaldinho 1 sene saldı diye, elin yetmesini adamdan üstün tutuyorsunuz.

ronaldo bu senenin en iyi oyuncusydu, adam süper tamam ama ronaldinho ile de kıyaslanmaz bu adam ...
Sosyal ağlarda paylaş

unK said:
ya ben nesini kıskanayım, adam sadece terbiyesiz ben de bir "futbolsever" olarak hareketini yanlış bulduğumu söylüyorum.

Tribündeki hayranlarına el salladı. Aynı anda top saklayıp el de sallayabilecek kadar yetenekkli ve bunu kullandı. Taraftarla iletişim kurarak o tribündeki insanları mutlu etti. Terbiyesiz herif...
Sosyal ağlarda paylaş

fahri tatan said:
"Hala çok bilgi sahibi değilim. Kime sorduysam da net bir cevap alamadım. Ortada hiç de hoş olmayan bir durum var. Uçaktan indiğimde cep telefonuma, ’Fahri Tatan, Konyaspor ile 2 yıllık anlaşma sağladı’ diye bir mesaj geliyorsa, ortada gerçekten düşünülecek çok şey var demektir. Benim hangi kulüpte oynayacağım belli değil. Bu takım Konyaspor da olabilir, başka takımlar da olabilir. Türkiye’de bir çok takım var. Sonuçta ben istemediğim yerde futbol oynamam kesinlikle. Biraz da alıp satılan kişinin, tabii bu bir futbolcu eşya değil, onun görüşlerinin önce öğrenilmesi lazım. Oynayacak kişi benim ve canım nerede isterse orada oynarım."

eğer gerçekten sattılarsa bjk yönetimin bin türlü...
daha geçen sene koray'a sormadan gönderdin. gene aynı şeyi yapıyorlar. ya insana hiç mi saygısı yok bu kendini bişey sanan adamların ya.

beşiktaşın adını beş paralık ettiler. yeter artık ya dittirin gidin. yeter yani. hala kombine neden satılmıyor diyorlar. daha 1 kere sorunu kendilerinde aramadılar. inanılır gibi değil ya. küme düşsek samsun maçındaki kırmızı kartlara bağlar bu denyolar
Sosyal ağlarda paylaş

tamam da 15 dk önce current club : gs yazıyodu..

"On 10th July 2008 Liverpool manager Rafael Benitez admitted an interest in signing Keane, and also stated he has contacted Tottenham about a possible move, which could be worth up to £20 million, according to some sources in the media."

tam bunun altında
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...