Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

S-H said:
http://www.fenerbahce.org/icerik/haber/12043/

Evet, Nihat transferi Villareal'in cayması sonucu yatmış.

"Kulübümüz asbaşkanlarından Sayın Mahmut Uslu ve yönetim kurulu üyemiz Sayın Ali Yıldırım, İspanya'ya giderek milli futbolcumuz Nihat Kahveci'nin kulübü Villareal ile bu oyuncunun kulübümüze transferi konusunda görüşmelerde bulunmuşlardır. Yapılan görüşmeler neticesinde Villareal Kulübü yöneticileri, Nihat Kahveci'yi şu an için satmayı düşünmediklerini ifade etmişlerdir. Bu nedenle Nihat Kahveci'nin kulübümüze transferi gerçekleşmeyecektir. Transfer görüşmesi süreci boyunca son derece profesyonel bir davranış ve tutum sergileyen Villareal Kulübü yöneticilerine ve milli futbolcumuz Nihat Kahveci'ye teşekkür ederiz."
Sosyal ağlarda paylaş

Transfer değil gerçi de, Milan'ın sembol oyuncusu ve kaptanı Maldini 1 senelik daha anlaşma imzalayarak jübile düşüncesini seneye ertelemiş.

Kendisine ayıp etmiş ücretini düşürmeye kalkmıştı terbiyesiz Milan sanki parası yokmuş gibi. Geri adım atmışlardır umarım.

Öte yandan Maldini'nin jübile ihtimaline karşı Simic'i satmak konusunda kararsız olan Milan bu imza dolayısıyla da Simic'i satmaya yanaşır heralde.

Ezeli rakipler Rangers ve Celtic de Simic'e talip olmuşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...