Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar kanoute orda neden secde yaptığını sanırım tam olarak bilmiyorsunuz. yani orda tek o da secde yapmadı hatırlayın bi maçı.
ismini unuttuğum bir oyuncu ölmüştü sevillada ve öldüğü yere secde yapıyolardı amaçları arkadaşlarının ruhunu onurlandırmak bi noktada. müslüman diye aman secdeye geldi allahım saol tadında birşey değildi o. bildiğim kadarı ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Curunir said:
maldonadanın yerine oynuyucak veya onun yanında ileri donuk ,alexle birlikte de olabilir fener adına sevindim adam akıllı bir tercih yaptılar opsiyon olarak alexle maldonadayla her turlu kullanılabilir guzel oldu

gs'deyken izleme şansım olmadı emreyi tam olarak mevkisini bilmiyordum ben amf olarak biliyordum
Sosyal ağlarda paylaş

Emre MLC. sol kanatta çok iyi olmasa da GS'de bir dönem oynadı. Esas olarak orta sahada serbest olarak oynayıp oyun kuruyor, pas dağıtıyor. İleri-geri çalışıyor. Ama ne komple AM ne de komple DM denebilir. Zaten DM olmaya top çalma tekniği ve hava hakimiyetsizliği, AM olmaya da fiziği çok müsait değil ama serbest olarak ortada oyun kurucu oynatıldığında çok etkili. Düşük fizik gücüne rağmen aniden hızlanabilmesi, top tekniği ve hızlı oyun stiliyle tüm eksiklerini fazlasıyla kapatabiliyor. Direk gole değil de pasa asiste oynayan bir adam.

Öte yandan Emre'nin FB'ye gelmesi hala ters geliyor bana.

5.5 milyon Euro çok düşük bir rakam. GS de rahatça verebilirdi o rakamı.

Ayrıca Emre'nin menajeri daha dün mü evelki gün mü ne açıkladı yalan o teklifler diye.

Ha, gelirse de büyük tepki alır Emre. FB taraftarının Emre'yi geçmişinden dolayı sevebileceğini pek sanmıyorum. Akıllı uslu değil çünkü Emre, hisli duygulu adam GS'de oynarken de bayağı açıklamaları vardı. GS tarafı zaten düşman ve hedef belliyecek.

Bakalım, iddialar da çok ciddi gözüküyor. Görücez.

Şimdi de Fatih Terim'in FB'le anlaştığına dair iddialar atılmış ortaya. Fatih Altaylı söylemiş, pek inandırıcı gelmedi ama belli olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

AM olmaya da fiziği çok müsait değil ama serbest olarak ortada oyun kurucu oynatıldığında çok etkili. said:

AM olma fiziği mi ? serbest olarak ortada oyun kurucu dediğin şey zaten am nin taaa kendisi .

The attacking midfielder is an influential position and requires the player to possess good technical abilities, an eye for a pass, shooting, running, and dribbling skills. The attacking midfielder is similar to the playmaker role.

demek fiziği müsait değil lmao :P
Sosyal ağlarda paylaş

Evet değil. Fazla kısa ve çelimsiz. İkili mücadeleye giremiyo, defansın arasına girdi mi döver atarlar onu orada.

Playmaker dediğin MC'dir, AM gibi sürekli ofansif oynamaz, biraz daha geride durarak oyunun akışını geriden görür de ona göre top taşır pas dağıtır, yeri gelirse de hızla ileri çıkar AM gibi evet de, öyle sürekli AM gibi ofansif takılmaz.

Son maçtaki gibi işte. AM oynayan adamlar Tuncay Mevlüt Sabri'ydi. Emre santradan uzun toplarla adam kaçırıyodu ya da kanatlara top taşıyıp oyun kuruyodu. Yeri geldi sol bekten aldı topu da götürdü ileri.
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahce.org said:
Kulübümüz Newcastle United forması giyen Milli Futbolcu Emre Belözoğlu'nun bonservisi konusunda İngiliz kulübüyle anlaşmaya varmıştır. Emre Belözoğlu transferi için milli futbolcunun menajeri Ahmet Bulut İle görüşmeler başlatılmıştır.

Spor kamuoyuna duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü

kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...