Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Yok artık ya. Turnuvaya 3 forvetle gidecek tek takım bizimki heralde. 2 tanesinin de doğru düzgün milli tecrübesi bile yokken.

Onu geçtim; tümer, kazım, ayhan falan dururken sen yıldırayı gönderiyorsun.

Gökhan gönül yok, hamitin oynayıp oynayamayacağı hala şüpheli, servet de aynı, sen kalk defans oyuncusu gönder daha. Emre aşık falan da dursun, belediyesporlu 34 yaşında geleceğin yıldızı değil mi?

Binbir zorlukla, 12 yıl sonra yeniden katılabildiğimiz avrupa şampiyonasında rezil olup gelecez. İnşallah biz yanılıyoruzdur da fatih terim ne yaptığını biliyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih terimin bana 10 numarası olmadan iyi futbol oynatabildiği bir takım söyleyin o zaman çok iyi futbol bilen kişiler. Uefa'yı aldı Hagi vardı çok iyiydi. Fiorentina'da Rui Costa. GS'ye tekrar geldiğinde gördük nasıl teknik direktör olduğunu zor bela Euro 2008'e kalmayı başarı olarak görüyosanız bilmem. Kendi taraflarının bile istemediği bir adama iyi teknik direktör diyosanız o sizin bileceğiniz iş.
Sosyal ağlarda paylaş

sg-1 said:
Doldurmuş gslileri fenerlileri.
Sırf gol kralı bi fenerli diye semih var, halil yerine.
35 yaşındaki Tümer var, Yıldıray yerine.

Bu kadrodan anladığım bir tek şey var, çift ön liberoyla savunma futbolu oynayacağız.
Çıldıriciim hala bunları konuşuyoruz.

Semih bu ligin gol kralı olmasının yanında gayet de güzel bir YEDEK forvet. Yorgun defansa karşı çok güzel pozisyon buluyor. Zaten Fatih Terim de bu adamı ilk 11 oynatmayı düşünmediğini söyledi 11'i açıklarken. Kimi alıcaktı yerine tartışmasını geçip bu kadro ile neler yaparız konusunu tartışmak lazım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim takım açıkçası grubun en zayıf halkası olarak görülüyor yurtdışında ki çok da haksız sayılmazlar. Dün Mehmet Demirkol yazmış şu ana kadar katıldığımız 4 turnuvada daha yenebildiğimiz Avrupa takımı yalnızca Belçika.

Ben gruptan çıkacağımza inanıyorum ama favori olmadığımızı da görebiliyorum. Eğer çıkarsak büyük iş yapmış olarak çıkacağız. Geçen sefer Yunanistan şampiyon oldu biz de olabiliriz diyenler yanılırlar çünkü biz Yunanistan'ın o turnuva yaptığı defansı yapabilsek kafadan yarı final oynarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:
sg-1 said:
Doldurmuş gslileri fenerlileri.
Sırf gol kralı bi fenerli diye semih var, halil yerine.
35 yaşındaki Tümer var, Yıldıray yerine.

Bu kadrodan anladığım bir tek şey var, çift ön liberoyla savunma futbolu oynayacağız.
Çıldıriciim hala bunları konuşuyoruz.

Semih bu ligin gol kralı olmasının yanında gayet de güzel bir YEDEK forvet. Yorgun defansa karşı çok güzel pozisyon buluyor. Zaten Fatih Terim de bu adamı ilk 11 oynatmayı düşünmediğini söyledi 11'i açıklarken. Kimi alıcaktı yerine tartışmasını geçip bu kadro ile neler yaparız konusunu tartışmak lazım artık.

Ehehehe yazmışım zaten ne yapacağımızı.

Çatacak yer aramayın.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç okumadım son kadro yorumlarını
tümeri yıldıraya tercih eden akıl mantığı almıyo kafam
emre güngör ii adam lafım yok ztn olması gerekirdi belki ama servet sakat diye alınan adam servet iileştiyse niye hala kadroda
hiç kadroya laf etmedim şu güne kadar hoca tercihidir diye ama hocanın kafası süngere dönmüş erimiş gitmiş
şaka gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...