Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mirror's Edge

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

said:

Dice tarafından geliştirilen ve EA tarafından dağıtımcılığı üstlenilen "Mirror's Edge'in" PC port'unun çıkış tarihi; Amerika için 13, diğer bölgeler için ise 16 Ocak 2009 olarak belirlendi. Oyun, PS3 ve Xbox 360 için 11 Kasım tarihinde piyasaya sürülmüştü.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün aldık oyunu fena değil. Renkler falan iyi olmuş da fazla göze batabiliyor bir yerden sonra. Yani bir süre oynadıktan sonra renkler yüzünden atmosferin renkler yüzünden gerçekçiliğini kaybettiğini düşünmeye başladım ben. Beyazlar çok beyaz, gözlerim mahvoldu ama güzel. Koşmak falan zaten baya eğlenceli, duvardan zıplayıp tekme çakıcaz diye bi yerde 15 deneme yaptık yani. Daha 3. chapterı bitirdik, devam ederiz bugün heralde ama inşallah hep aynı çizgide ilerlemez. Koşmak hoplamak zıplamak güzel olsa da bir yerden sonra o da bayıyor. Ayrıca 4. chapterda bi tane binanın içine düştük havalandırmadan, oradan çıkamadım oyuna çok fena sinirlendim kapadım. Var mı geçen orayı?

//Xaenin.
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:
sistem gereksinimleri
Sistem: Microsoft Windows XP SP2 / Vista
İşlemci: Intel Pentium 4 3.0GHz veya dengi
Hafıza: 1GB RAM
Ekran kartı: 256MB ve Shader Model 3.0 destekli
Boş alan: 8GB

oyunun videosunu izleyince sistem gereksinimlernini daha yüksek olacağını düşünmüştüm ama böylesi daha iyi :) çıksında indirelim biran önce :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
9800gtx ile tadından yinmez (=

dasaaa said:

o memelerle koşamaz karakter. en azından fps'de ekrana falan çarpar. önünüzü göremezsiniz. kaputu açılmış araba gibi şarampole yuvarlanırsınız..

Carnivores diye eski bir oyun vardı, karakterin kafam kadar göğsü vardı yapmışlar bide fps olmasına rağmen. aşağıya bakınca göremiyordun ama yeri.
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:
said:

Dice tarafından geliştirilen ve EA tarafından dağıtımcılığı üstlenilen "Mirror's Edge'in" PC port'unun çıkış tarihi; Amerika için 13, diğer bölgeler için ise 16 Ocak 2009 olarak belirlendi. Oyun, PS3 ve Xbox 360 için 11 Kasım tarihinde piyasaya sürülmüştü.

16ocağı bekliyoruz hala.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bitirdim, son yillarin en iyi oyunlarindan biri kesinlikle. Devamida gelecek belli, gelmelide zaten.

Tek eksigini soyleyecegim oda hikayeyi biraz daha iyi isleyebilirlermis. Bir kere bazi gorevlerde "kacis" gorevi vermemesi kotu. Iceri siziyoruz ama cikisi gostermiyor. Etrafi polis sariyor ama hooop "kactin" diyor bir sonra ki bolumun cutscene'i ile. Eger kacislarida verseydi daha doyurucu olurdu. Hem daha uzun hissettirirdi boylece.

Sonuda cat diye bitti mesela, aslinda problem yok ama mesela 1-2 diyalog koysa kardesiyle ve devam oyununun ihtimalini orda verse oyun %100 puan alirdi benden. Su haliyle %92
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel oyun.

Hayır, süper bir oyun...

Mario Land 2 den beri hoplamalı zıplamalı bir oyundan (Bu oyun anca böyle tarif edilir) bu kadar zevk almamıştım (Aradanda 15 yıl mı ne geçmiş işte)

Dövüş kısmı zor geldi şimdilik ama onada alışırım herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...