Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube'a ip ban!

Drakkahn

Öne çıkan mesajlar

Video paylaşım sitesi www.youtube.com internet sitesine erişim, Ulu Önder Atatürk'e hakaret içeren görüntüler nedeniyle Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nin kararıyla engellendi.

Atatürk'e hakaret içeren videoların yer alması nedeniyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı www.youtube.com adresli internet sitesine erişimin engellenmesini istedi.

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, bu siteye erişimin engellenmesi yönünde karar aldı.

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı, alınan karar doğrultusunda, siteye hem IP, hem de alan adı yönünden erişimi durdurdu.

ben böle işin !!!! ne gerizekalı bi anlayış sistemidir ya. elin adamı kalksın salak bi video yapsın. ceremesini biz çekelim. helal!
Sosyal ağlarda paylaş

-Anne annee bu çocuk bana küfrettiiii.
-Öylemiii çabuk gir içeri 10 gün boyunca odanda kalıcaksın. dısarı cıkman yassaahh!!
-Ama ama ben ne yaptımmm o bana küfrettiii
-Gonusma cakarım azının ordasınaaa.. yassah dediysek yassahtır sen benden iyimi bilcen.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk seferinde "nası ıolur bu nası iş böle" demiş küplere binmiş kudurmuştuk bütün medya bunu konuşmu mizah dergileri yazmıştı, adamlarda "tamam tamam actık onur şeref haysiyet bla bla" demişlerdi, 2 oldu 3 oldu 5 oldu, artık üstüne konusulacak bi konu olmıycak kadar "sıradan" oldu bu olay öleki artık tepki göstermiyoruz adam gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...