Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski uocuya oyun tavsiyesi

visaoglu

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar...
Eminim bu konuda bir sürü deneyimi olanlarınız vardır lakin benim hitiyacım adam akıllı bir mmo, paralı veya parasız farketmez...
Eski bir Ultimacıyım, ondan sonra silkroad, ferentus, knayt onlayn, Lord of the rings online, aklıma gelmeyen birkaç oyun ve son olarak da 2 hafta evvet wow u denedim...
Ancak tüm bunların arasında ultima efsanesine yaklaşabileek bile pek yoktu...
Gir görevi al kes gel, hardore oyunlar, kes biç bostan korkuluğu yani...
Yine bunların arasndan en çok Lotroyu sevmiştim ama onda da pvp yok, pvp çok da önemli değil de şöyle şehir dışına çıkınca diğer taraftan bir tip gelse sana dalsa ölsen öldürsen falan, yani reailte yokdu kanımca...
Var mı bu konuda bana tavsiye edebileceğiniz ücretli veya ücretsiz şöyle adam akıllı bir oyun?
Sosyal ağlarda paylaş

boşuna arama arkadaşım. Ben çok aradım çok oyuna başladım. En uzunu bile 3 ay felan sürdü.

pve istiyorsan gider wow oynarsın.
pvp istiyorsan 2 ay dişini sıkar warhammer a başlarsın (istersen gidip betasına kayıt yap. yakında herkeze invite atarlar zaten.)

Ben oyun yok diye. wow oynadım uzun bir süre. Ama pvp si kağıt taş makas oyunu olduğundan fazla dayanamadım. Zaten bg ler afk dolu.
Bi arenalar güzeldi ama eski tadını yitirdi.
Bende oturdum warhammer bekliyorum.

Betasına girmem 2 ayda bekleyemem diyor ve fps seviyorsan.
Day of Defeat Source satın al (10$)
veya tf2 satın al (29$)

2 ay seni götürür bunlar. Hatta dods epey güzeldir. 110 ping altı, FF açık serverlar var. Eğlenceli oluyor.

fps dediysem. Aklına CS gibi taktik oyunu gelmesin. Bunlar biraz daha özgür oyunlar. Canın istedimi koşar uçar esersin. Cs gibi parmak ucunda sekerek gitmezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında evet aradığım, yaşayan bir dünya, canın isteyince git balık tut veya başka bişey yap...
wow gibi hardcore git onu kes bunu kesden biraz daha uzak
sakinleşmek istediğinde sakinleşebileceğin bir dünya yani...
Bira rp biraz action işte böyle...
uo tavsiyesi alabilirim tabi, lakin geçen sene bir denedim ve acayip değişmiş oyun loot kalkmış, crafting bayapı değişmiş falan...
galiba bir rehber lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp istiyor ve ara sıra kafa dağıtmak için wow düşünüyorsan, boşa uğraşma :)
Ama pve istiyor ve ara sıra kafanı dağıtmak için pvp düşünüyorsan wow ilaç gibi gelir.
Bendede oyun yüklü değil ve gün sayıyorum warhammer a. Gerçi ara sıra dods kurup kaldırdığım oluyor :).
Uo nunda bu saatden sonra zevk vereceğini sanmıyorum. Injection du EasyUo idi ne güzel şeyler ya. hp 40 a düşünce potion iç. Zehirlenirsen cure çek. Kebap. Sende sadece adamın yanında koş dur :D
Sosyal ağlarda paylaş

Uo keşke olsa da oynasak, onun gibisi var mı ya, pvp mi var, hem de her an karşına çıkabilir
pve mi var
craft desen daha yanına yaklaşan yok, gerçekciliği...
Wow ne öyle ya iniyosun çantana düşüyo o koca heybetli aslan parçası, ulan sal üstüne saldırsın öküz gibi nefes almayı biliyo sen üstündeyken, deli dana gibi goşuyo...
Bi salamıyosun dağa bayıra, yahut hasmına, ah ultima ah :)
Sosyal ağlarda paylaş

Uo bu işin Elvis'i gibidir...
Zamanında fırtınalar estirmiştir, serbestliği open source olması vs gibi bir ton özelliğiyle, ama zamanla bu özellikler ona dez avataj getirtip injection vs vs gibi bir sürü ıvırla zıvırla kendi kendine mahfolmuştur...
Osi de hiç oynamadım, ama hem uzun süre oyunculuk hem de uzun söre yöneticilik yaptım nacizhane, değişik serverlarda...
Rp kısmına gelince evet, bu kişisel bişey, yapan yapar yapmayan yapmaz ama, bemim gibi player kan gm lere mesajı bile, Ey yüce tanrılar diye başlayan cümleler kuran rp sever birisi için, efsane hep efsane olarak kalacak....
Durum budur,
Yaş 30 olmuştur
oyun moyun yokdur
otur kudur :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...