Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

harita !!!

SON_SAVASCI

Öne çıkan mesajlar

ki ayrıca şöylede bi durum var,

al eline kalemi çiz yani. sadece çizerler, mürekkep harcar salaklar başka da bi tantanası yok. tamam bu kadar bi cesaret var o ayrı ama, birşey olacağı yok.

ha eğer olursa, çok pis çizgi yeteneğim vardır off rusyadan başlar avrupa ülkereri falan, dur lan kendime bi ülke haritası yapayım ben lazım olur belki,

Misak-ı Milli-ül SeaGle
Sosyal ağlarda paylaş

valla çizerler mizerler değil.20 sene önce de Türkiye iran mı olur hiç deyip dalga geçip gülüyodur millet.alın size iran.şuanki Türkiyenin 50 sene ömrü ya var ya yok.bi kısmı türk islam cumhuriyeti,bi kısmı amerikan işbirlikçileri birleşik devleti,bi kısmı beynini avrupa birliğine satanlar devleti,kalanı da kürdistan olur başka bişey değil.he aman yazdıklarımı yanlış anlamayın böyle olmasını istediğim için yazmıyorum.olucağı için yazıyorum.istesekte istemesekte olucak bu.bıçak kemiğe dayandı zaten.elin köpeği yüzünden operasyon durdurdur işte.neymiş genelkurmay başkanı 'operasyonu amerika istediği için durdurmadık' mış.BOK O YUZDEN DURDURMADIN.herkes işbirlikçi oldu memlekette askere de güven yok artık.aslında bu yapılanlar da askere güveni azaltmak için.2 gün sonra millet askeri de sallamıyacak sonra iç savaş derken bi bakmışsın bugün dalga geçtiğin kürdistana amerika hayırlı olsun devletiniz mektubu gönderip tanımış filan...

bunlar kişisel fikirlerim tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
e ben de size çizerim bi harita tüm dünya bizim olsun

önemli olan çizmek değil gerçekleştirmek. o da yemez işte.

yemez değil işte gerçekleştiriyorlar.aman ya ne desem boş ki,30-40 sene sonra canlı canlı yaşarsınız kürtlerin bağımsızlık ilan edişini.
Sosyal ağlarda paylaş

haritalardan korkmayın ya,ne yani adamların kafasının içine mi girecez çizme diye,adamlar çizsin dursun, çocuk işi..fetocuların da buna benzer osmanlı haritaları vardır,kimse korkmuyor..sen de çiz kardeşim,altına koy kendi haritanı,tutan mı var...

ek:

bu arada bu herifler mersine kafayı takmış,malum denize tek çıkış yolları..ulan mersin nere kürdisan nere be,şapşallar..
Sosyal ağlarda paylaş

harita yı herkes çizer doğrudur , bende çizerim yayınlarım internette kendi ülkemin haritasını.

söylemek istediğim şey görmezden gelin değil , bu haritalarla , yarışmalarda çıkan sorularda gelen sözde kürdistan soruları ve bunun gibi alternatif yollar ile benim senin değil ; ama birçok insanın algısını değiştirmeyi biliyorlar.

bu zamanla oluyor.
ayrıca bunları tartıştıkça o insanlar için prim yapmış oluyoruz.
bu kaçıncı harita söylermisin?
İşimiz gücümüz kalmadı bazı salakların çizdiği haritaları yorumluyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

kitana said:
harita yı herkes çizer doğrudur , bende çizerim yayınlarım internette kendi ülkemin haritasını.

söylemek istediğim şey görmezden gelin değil , bu haritalarla , yarışmalarda çıkan sorularda gelen sözde kürdistan soruları ve bunun gibi alternatif yollar ile benim senin değil ; ama birçok insanın algısını değiştirmeyi biliyorlar.

bu zamanla oluyor.
ayrıca bunları tartıştıkça o insanlar için prim yapmış oluyoruz.
bu kaçıncı harita söylermisin?
İşimiz gücümüz kalmadı bazı salakların çizdiği haritaları yorumluyoruz.

Ermeni Sorunu da aynen senin düşünce tarzın yüzünden şu anda en büyük belalarımızdan biri.

Adamlar tüm Avrupa'da Amerika'da lobi kurup çatır çatır önemli kilit politikacıları ayartırken biz bişi olmaz dedik direk gözlerimizi kaçırıp da "aman tartışılmaz bu" diye gözardı ettik şimdi adamlar herkese kendilerini kabul ettirdi. Biz de mal gibi kaldık ortada.

Sorunları görmezden gelip "tartışmayalım gözardı edelim" diyerek silemezsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye yıllarca "gözardı" etti bir sürü meseleyi. Şuan PKK sözcüleri Avrupa'da Amerika'da seminerler düzenliyor, insanlara yalan şeyler söylüyor. Biz ise sadece haberini yapıyoruz. Sonuçta hiçbirşey değişmiyor, orda, o seminerleri dinleyen insanlar terör örgütüne "özgürlükçü" diye bakıyorlar.

Biz dünya ile iletişim kurmadığımız sürece, ulusal bir politika izlemediğimiz sürece bunlara anca bu forumda güleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

kitana said:
Peki ben şimdi harita çizeceğim onuda tartışırız bi dk

Aynı oranda ciddiye alınabilecek bir merci olsan o da tartışılırdı. Ama birini çizen ciddi ve belli bir güce sahip insanlarken birini çizen tek işi demogoji amaçlı resim yapan biri olunca arada biraz fark oluyor. Ha sen de daya arkana orduyu askeri peşmergeyi, sen de destek çek amerikadan seni de ciddiye alıp tartışalım.

Komik komik cevaplar vermeyin yahu rica ediyorum, biraz düşünün cevap vermeden önce.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...