Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Facebook Super Wall Forwardları

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Yav bunlar nedir böle bıktım bea.

İlk olarak garfield olduğunu tahmin ettiğim bi kedi resmi gelmeye başladı paso. Ağzına hava almış bi kedi.

2. sırada ise beyaz bi köpek vardı. Bayağı bir süre dolaştıktan sonra akıllının biri kırmızı boyalarla resmin bir kısmını boyayıp alın size köpek, kestim köpeğinizi bana bi daa aptal saptal şeyler yollamayın diye kesik halini forwardlamaya başladı.

Sonra bayık suratlı mal bi adam dolaşmaya başladı.

Bi de güneş gözlüklü artis bi apaçinin fotosu dolaşıyordu bi ara.

En son şöyle salak bi foto dolaşmaya başladı ki kafayı yedim.

Yazık.

Hepsinde de aynı ibare.

forwarda basın ve görün bayılacaksınız :)))))))))))))
forward a basın ve görünnnnnn.....inanamayacaksınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...

Facebook profilimde dolaşan bi kıç resmiyle gülüp mutlu olacaksam olmayayım istemiyom ne diym. Bilemm siz ne dersiniz.

ve işte o resim

Konu

Konu garbıçlık gibi gözüküyor ama konu dışına da uygun, ciddi bi şikayet var yani.

Sosyal ağlarda paylaş

Facebook'a 1 ayı aşkın süredir girmiyorum mutluyum, kapadım herşyi de mail de gelmiyor ordan. Mis gibi. Ekleyen, bişeyler yazan olursa ben de cevap veriyorum bişeyler yapıyorum o kadar. Millet de aktif olmayınca bulaşmamaya başlıyor bir süre sonra zaten. Arayanım soranım kalmadı :D
Sosyal ağlarda paylaş

App. larla bi problemim yok halihazırda bekleyen yüzlerce app isteği var ben herhangi bir şey demiyorum ignore all da demiyorum belki lazım olur ileride eklerim diye.

Super Wall falan ilk başlarda iyiydi güzel şeyler dolaşıyorduı da "aahahahauahahhehehehehehahehaheaheh bunu yollla gülmekten kopacaksın resim değişcek saşfljadsşf vsjl" tarzı msj lar canımı sıktı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bana arkadas msn'den gonderdi yakında facebook'ta da dolanmaya baslar hakkaten cok komik ama baya güldüm ilk okuyunca.

said:
Hande mi yener, Funda mı arar hayır Seray sever. Bu üçüne önce Nejat işler sonra da Ahmet çakar. Bu geyik Celal'i Bayar, bu geyiğe dayanamayan Ferhat göcer, yıllar sonra bunlar tarih olur, o tarihi de Gönül yazar, Mehmet okur. Bu mesajı 10 kişiye gönderirsen dileklerin kabul olur. Buna da anca Kadir inanır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...