Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OMG evde fare var ?!?!

Xo

Öne çıkan mesajlar

farenin geçebileceği muhtemel yerlere zamk döküyosun. daha sonra farenin yanına kocaman bir gülümsemeyle gidiosun. üzerine kaçamayacağı ve deviremeyeceği şekide bi kutu kapatıosun. ya havasızlıktan gebericek ya da kendini ısırmaya başlıcak sende tv ne karşı bacak uzatıp takılcaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Lexius said:
farenin geçebileceği muhtemel yerlere zamk döküyosun. daha sonra farenin yanına kocaman bir gülümsemeyle gidiosun. üzerine kaçamayacağı ve deviremeyeceği şekide bi kutu kapatıosun. ya havasızlıktan gebericek ya da kendini ısırmaya başlıcak sende tv ne karşı bacak uzatıp takılcaksın.

kuyu kemirir benim hamsterim plastiği kemiriyordu :P

daha sonra fare'nin intikamı die film çekersiniz

bu arada bi arkadaşımında evinde fare vardı akşam çocuğun gakkaylarını yemişti. haberin olsun dikkat et
Sosyal ağlarda paylaş

ekmeğin üzerine krem peynir sürüp üzerine bol zehir ekip bodrum girişine yerleştirmiştim. sabah baktım etrafa zehirlerin bir kısmı saçılmış. ekmekten eser yok :/ peynirin üzerine yapışan zehirlerle bir güzel yedi sanırım ekmeği. bakalım diri mi ölü mü çıkar kokusu. bir dilim ekmek daha koydum :D baktık bunu da yedi, tek yol zamk :D
Sosyal ağlarda paylaş

ıy iğrenç lan bazı farelerde insanı yemeden önce uyuşturuyomuş nası yapıyosa sora sen onun kemirdiğini hissetmiyomuşsun..
bi bakın sağınıza solunuza diş izi varmı :D sdf

-kapı altlarının arasındaki boşluğu tamamen kapatın.
-bütün evi iyice ilaçlayın
-fare tuzakları var onlardan yerleştirin bi kaç yere..
-etkili bi fare zehiri alın ve kullanın
vs vs..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...