Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper spor arabalarının olduğu bir yarış oyunu?

Bone

Öne çıkan mesajlar

- Need For Speed Underground gibi ucuz arabaları modifiye etmeyelim. Paşalar gibi Need For Speed 2 arabaları gibi lüks arabalar kullanalım.
- Polis olmasın. Test Drive'dı, Need For Speed Most Wanted'tı, bu tip oyunlar gibi polislerle uğraşmak istemiyorum.
- Mümkünse fizik ile kasmıyalım. Rally oyunları gibi en ufak bir hatada oyunu kaybetmek olmasın.
- Saatte 400km hızda giden arabalar kullanalım. Hız isteğimizi doyurma açısından Star Wars Racer ve Need For Speed 2 oyunları gibi olsun.
- Dodge Viper, Bugatti Veyron, Lamborghini Reventon, Ferrari F430, Lamborghini Gallardo gibi über arabalar olsun, ağzımızın suyu aksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Arabalar dönmüyor falan sim-arcade ama simulationa daha yakın o oyun.

Valla pek öyle birşey çıkmadı ya, PS3 varsa Burnout Paradise al oyna bir yerde tatmin eder o açıdan. Ama şahsen NfS2:SE üstüne arcade racing oyunu tanımam. Onun gibisi gelmedi :(

Yeni nesil grafiklerle falan aynı oyunu bir daha yapsalar :)
Sosyal ağlarda paylaş

burnout paradise da arabaların telif hakkı sahiplerinden izin alınmadıgı icin Takashuki Nozoto ismi altında GT-R tasarımından %2 farklı arabalar kullanmanız gerekiyo. baya sığ bi oyun, ama arcade olarak eglenceli sayılır, tabi 2 saat oynadıktan sonra bidaha oynamak istemiyo canınız, felaket tekdüze bi oyun
lvl1: 5 arabayı hurda et, lvl 2: 10 arabayı hurda et, lvl 3: 21 arabayı hurda et, lvl4: 34 arabayı hurda et diye gidiyo oyunun ilerlemesi
Sosyal ağlarda paylaş

Burnout Paradise'ın online modu übermiş, çok zevkliymiş.

Ayrıca burnoutun bütün oyunlarında single player o tarzdaydı yani. Yarışları seç, madalya al, araba açılsın devam et mantığı. Ekstra birşey vaad etmiyordu. En azından bunda yarış mekanına gidebiliyorsun, tabelaları yok etmeye, jump yapmaya falan kasıyorsun.

Yazın ps3 alayım direk alacağım :D
Sosyal ağlarda paylaş

venom said:
Bonec ölsene ya.Diablo 2 de 2k1den kalma oyun çok eski ama hala öküzler gibi oynuyor bir tomar insan.4D driving unutulmaz ulan.

diablo 2 o kadar eski değil ama.
2001'de çıktı sonuçta.
bu ise 1990'ların başında.

prince of persia oynardım ben o zamanlar...
Sosyal ağlarda paylaş

venom said:
Bonec ölsene ya.Diablo 2 de 2k1den kalma oyun çok eski ama hala öküzler gibi oynuyor bir tomar insan.4D driving unutulmaz ulan.

4D Stunts driving olan varsa bi attırıveeseniz foruma güzel olur, parkur yapma özelliği için oynicam sırf

B.paradise ben de çok merak ettim ama ne PS3 var ne Full HD plazma :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...