Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Sevilla - Fenerbahçe ( 04.03.2008, 21.45 )

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

DeathLord said:
off çılgın post kasmış millet
Fenerbahçeye tebrikler kalpten götürcektiler milletin yarısını uzatmalarda ama olsun kazandılar...
betis sevilla birbirlerinden nefret ettiği için var bu muhabbet bi kardeşlik falan yok yani düşmanımın düşmanı muhabbeti...
edu yine yaptı yapacagını biri bu adamı durdursun...
en başta yazmıştım kuralar çekilince sevilla daha iyi takım ama savunma zaafları var alexle değerlendirirse fb şansı olur futbol bu top yuvarlak diye aynısı oldu nerdeyse...
çok mutluyum uzun bi aradan sonra kendi takımım olmasa da bi türk takımı bu duyguları yaşattıgı için...
umarım ManU gelmez shalke falan gelir yani umudumuz o yönde...
bu heyecanla bişeyler yaparsa çok güzel olur fenerbahçe ama tabi bide kötü yanı var gsyle fark iyice açılıyor bir an önce iyi bi yönetimin başa geçip gs nin ekonomik yapısını toparlayıp stadı falan bitirmesi lazım yoksa tümden yalan oluruz...
Şimdi olabilicek en güzel şey diğer takımlarında fb yi örnek alıp yapılanmaya yönelmesi olur türkiyede futbol çok ilerilere gidebilir bu atakla umarım gs nin ki gibi hüsranla sonuçlanmaz bu güzel rüya...

Faruk Süren'in adaylığı söz konusuymuş.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Goller ve penaltılar için : http://www.humsurfer.com/view/sevilla-3-2-fenerbahce-highlights-include-penalties

Bu arada fenerbahçe betis kardeş takım geyiği nedir? Bu sevilla maçıyla birlikte mi çıktı daha önceden var mıydı?

betisde fenerbahcede 1907 de kurulmus diger bi muabbette sevilla nın 1905 de kuruldugu anla yani X(
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
axedice said:
Goller ve penaltılar için : http://www.humsurfer.com/view/sevilla-3-2-fenerbahce-highlights-include-penalties

Bu arada fenerbahçe betis kardeş takım geyiği nedir? Bu sevilla maçıyla birlikte mi çıktı daha önceden var mıydı?

betisde fenerbahcede 1907 de kurulmus diger bi muabbette sevilla nın 1905 de kuruldugu anla yani X(

Yani, Betis ile Fenerbahçe; Galatasaray ile Sevilla kardeş takım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Xobalt said:
hozceri said:
axedice said:

Yani, Betis ile Fenerbahçe; Galatasaray ile Sevilla kardeş takım :D
Galatasaray için öyle bir söylem yok ki :)
Sosyal ağlarda paylaş

sahhah .. yorumlara gel..

Betisli kardeslerde olayi abartmislar : )
Ama oLsun.. Sevilla haketti dalga geçilmeyi..

Kendi cehennemlerinde kazana düştüler, beyti oldular felan..

Selçuk senden bi cacik olmaz.. Deniz nerdesin ya of aradim seni bu maçta.. Inter macinda ne oynamiştin beah :D
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

aktiftablet said:
Selçuk-Semih değşikliği diyorum. Ben olsam 20. dakikada değiştirmiştim.

Bonjo said:
bide penaltılara gidiyormu maç , sonra volkan mucizevi kurtarışlar yapıp maçın adamı oluyormu ... :D

bu arkadaslarida aziz ilan ediyorum :d

Harbi ben maç oynanırken böyle birşeyler yazmıştım , maçın heyecanından unutmuşum..
Tekrar helal olsun Volkana :)
Sosyal ağlarda paylaş

evet deportivo. şöyle bişey okudum ben nette. ne kadar dogru bilmiyorum ama buna benzer bi hikayesi vardır herelde.

said:
Deportivo, Galesia bolgesinin takimidir, eskiden Türklerin orada yasadigi
rivayet edilir! Deportivo'lu taraftarlar ile Celta Vigo´lu taraftarlar
birbirlerini hic sevmiyorlarmis. Asagi yukari 20 yil önce Celtali'lar bu
nedenle Deportivo'lulara "Türk" demeye baslamislar, ama hakaret anlaminda.

Ama Deportivo'lu taraftarlar bunu hic hakaret diye algilamamislar. Hatta
kendi deyimleri ile "Türk gibi güclü" görünmekten cok hoslanmislar. Iste
bu yüzden her maclarinda en az 1 Türk bayragi aciyorlar.

bu sov da yunan panathinaikos takımı ile oynarken yapılmıs :)

Sosyal ağlarda paylaş

walla orasını ben de bilmiyorum da 2-3 sene evvel öyle bi okumuştum sonra da araştırmıştım
işte turkey diye dalga geçiyolar sonra fizbanın dediği gibi lakaptan kurtulmaya çalılıyolar bakıyolar olmuyo onlarda araştırıyolar
böle biz turkey(hindi) gibi korkak değiliz Turkey gibi güçlüyüz falan filan diye the turks tribününü kuruyolar
sonra işte hep türk bayrağı açıyolar yukardaki resimdeki gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...