Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Sevilla - Fenerbahçe ( 04.03.2008, 21.45 )

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:
@Luci: Delikanlı cevp veriyorum :)

Fener iyi oynuyor ama bildiğimiz Sevilla'yı yenecek kadar oynayamıyor. İlk maçta da iyi oynadı ama o kadar değildi. Sevilla ekstra kötü savunma yapınca dengeleri alt-üst ediyor tabii ki :)

İnter maçındaki gibi oynayamıyorlar yani, o maç süperdi Fener.

Ayrıca Deivid fena kaçırdı az önce
Nil seviyorum lan seni valla hade bakalım tebrik bakıyım abini :)
Sosyal ağlarda paylaş

Onu bunu bırakın beyler Fenerbahçe 11'inden oyuna giren yedeğine kadar teknik kadrosu penaltılarda Volkan'ı ile Fenebahçe'yi küçümseyen başta Sevilla td'si ve futbolcuları ispanya ve türk basını(bikinili ahmet çakar:D)halk'a iyi bir cevap verdi Fenerbahçem.

Kimse Fenerbahçe bu turu haketmedi diyemez harbiden adama sağlam laf sölerler.İlk 90 dk'de Volkan'a rağmen buralara geldik.

Ama kaderin cilvesi Volkan bize turu getirdi.Birde Lugano ve Edu'nun da ne kadar iyi olduğunu gördük pozisyon hatası yapmadılar takım savunması çok iyidi kezman çok çalısı ama spikerin de dediği gibi UĞUR Boral Dani Alves'i maymun etti.Tartışmasız maçın yıldızı idi.

Tekrar tebrikler Fenerbahçeme...
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:
toggie said:
LucifeL buraya yazmak yemiyo herelde öm den ettiğin küfürü?
Baya adammışsın sen de. Gaza gelmeyin turun heyecanı ile terbiyeli olun.

ben edeyim sana küfürü ?
bas git lan ne çirkef gs lisin agzına suratına sıçıcam ama
çekemiyosan sus bari tebrik et geç
ben beşiktaşlıyım ben bile yerimde duramıyorum lan sevinçten.
çoluk çocuk musunuz ya bu ne ya büyüyün artık.

QQ MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORE
CRY MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORE
CIRKEFLES MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORE
Sosyal ağlarda paylaş

Valla FB'sini ülke takımını falan da geçsek de maç süper maç, tamamen adrenalin, tamamen ofansif. Top bi o kalede bi bu kalede. İki takımın da defanslar saatli bomba patlicak yer arıyo, iki takım da ofansif iyi geliyo falan.

Tek sorun çok fazla faul ve hakem aldatmaya yönelik yere atlama olmasıydı. O da olmasa çok daha güzel bir maç olcaktı ama yine de tam seyir zevki alınacak arkadaşlarla elde bira izlenecek kaliteli mi bilmem ama çok eğlenceli bi maç.

Açıkçası maçtan önce tarafsızdım ben. Hani FB kazansa sevinirim ülke puanı falan diye, yenilse de arkadaşlarıma takılıp dalga geçicek bişi geçer elime diye. Ama maç sırasında Sevillalıların o atlamaları falan resmen beterini bulsunlar dedirtti, nitekim geç de olsa FB kazandı. Tebrikler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...