Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTK: Galatasaray - Fenerbahçe (27.02.2008 - 20:00)

toggie

Öne çıkan mesajlar

futbol maçından çok her bir şey olabilecek bir mücadele idi.. mücadele diyorum, keza dediğim gibi futbol maçı değildi bu. hakemi artık ufak bi oryantasyon programına yazdırırlar, bart simpson gibi kuralları 100kere tahtaya yazmasını mı isterler, yoksa sonraki maçlarda kulaklığından sufle vermesi için kuralları bilen ve aklıselim bir hakem arkadaşı da tribünlere koyup şu hakemi otomatize mi ederler bilemiyorum. fakat bir şeyler yapmaları lazım..

oturun maçı bir daha izleyin. adamın verdiği kararlara bakın, tek tarafa değil her tarafa batırdığını göreceksiniz. yok nasıl bir eziklişmiş bu onu anlayamadım.an itibari ile ailesi ile ilgili sorunları varsa psikolog arkadaşlara, geçmişinden gelen bir sıkıntısı var ise psikolog+psikiyatrlara havale ediyorum kendisini. aksi halde bir allahın kuluda bu akıl almaz "respect my authoritah!!" olayını açıklayamayacaktır. diğer yandan lügatıma eklenmek üzere aklını peynir ekmekle yemekten benzerlikle egoyu sarı kırmızı kartla şişirmek, maçı gereksizce yemek gibi güzel 2 söz öbeğinin yetişmesine/uydurulmasına sebebiyet verdiği için teşekkürlerim sonsuz. sanırım futbolun üç veya beş kuralını çat pat bilen birileri bile bu hakemin maçı katlettiğini anlayabilmiştir.

sonuç olarak ezeli rekabet yerini bir geceliğine rezili rüsvan bir eziyete bırakmıştır. akıllarda kurallar yenir mi yoksa içilir mi gibi sorulara sebep olmuştur. bir de respect my authoritah!!
Sosyal ağlarda paylaş

ben bazı fenerliler gibi leşlik yapayım dedim... "HAZU HAZU NASIL GODUK AMA!!1!11!" gibi şeyler yazmak elimden gelmedi yapamıyorum o yüzden yine ben, ben gibi yazmaya karar verdim

iki taraf da mücadele etti ama biri olmadık hatalarından dolayı turu kaybetti öteki de kaçırdıkalrı yüzünden turu kaybediyordu lugano ve gökhan'a teşekkürler valla yaptıklarıyla turun geçilmesinden çok büyük katkıları oldu ben FB yönetimi olsam ağır ceza veririm bu ikisine de resmen maçı satmak isteseler böyle yaparlardı

mutluyum gururluyum sonunda oynadığımız oyuna yakışır bir skor alabildik keşke aynı şekilde levarkusen karşısında da aynı skoru görebilseydik ama hata aykutu oynatmayanda
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bu lugano her maç atılmak zorunda mı? adam tüm kırmızı kartlarını hakeme itirazdan yiyor. ilk maçta da ilk sarı kartı itirazdan yemişti.

yönetim bu futbolcunun takıma ne kadar büyük zarar verdiğinin farkında değil herelde ki agır cezalar vermiyor.

bu arada zico hakem için cok agır laflar soylemiş. tvden izlemeden bu kadar abartmasa iyi olurdu. macın agırlıgını kaldıramadıgı dogru ama kapasitesiz ne demek be. ona da ceza gelecektir muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir Beşiktaşlı olarakta 2 takımı tebrik ederim. Hakemin kararları bence yanlış değildi ama aynı şekilde Beşiktaş'a böyle kararlar verseydi bende sinirlenirdim. Sadece alışılagelmişin dışında kolay kartlar gösterdi ama futbol kurallarına bakarsanız kartlar doğruydu. Bu maçı izlerken Beşiktaş'ın Samsunsporla oynayıp 5 kırmızı kart gördüğü maçı hatırladım , orda da kartlar doğruydu ama çok kolay çıkartılmışlardı. Fakat benim anlamadığım şey , Fenerbahçeli volkan'ın gördüğü kırmızı karttan sonra bütün spor yorumcularının bende olsam öyle tepki verirdim filan gibi laflar söylemesi. Olay Fenerbahçe olunca spor yazarları yalakalık için bütün etik kuralları hiçe sayıyorlar.

Bir Beşiktaşlı olarak Ümit Karan'a hastayım , Ümit Karan gibi bir oyuncu takımdaysa onu sahaya koyucaksın sonra 10 kişiyi seçiceksin. Haftasonu tek çekindiğim isim Karan.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerli forumdaşlar şu yenilgiyi de bir hazmedin, rekabetin biraz tadı olsun.
Şunu da unutmayalım Fenerbahçe iki maçlı bir eleme turunda elendi kendi sahasında Galatasaray'a gol atamadı.
Son olarak da Volkan ne yaptı öyle, bu adam en az 5 maç ceza almalıdır benim gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

off bi yaranamıoz şu fenere ya yine bulunmuş mazeretler hakemin özellikle fenere verdiği abidik gubidik bi sürü faul görülmemiş lugano sahada 10 dakda debelenirken 4 dakka uzatma verilip gole giden adam nasılda kesilmiş bunlarda es geçilmiş herşeyi geçtim burda ilk maç öncesi fb kadrosu gs den 3-4 kat iyidir arkadaş die yorum yapan çok bilmiş elemanlar vardı noldu onlar ya 5-0 10-0 geyikleri neyse ulusoy istifa
Sosyal ağlarda paylaş

yahu hakem macin canina okumus okumasina da, simdi bunun fenerle ya da galatasarayla bir yakinligi oldugundan degil, kendisi hakem olamadigindan oyle olmus.

Galatasarayin topunu kesmiş fenerden oyuncu cikarmiş felan filan..

Yani cok iş var çok hata var, mac sonucuna'da dolayli yollardan etkisi var, yani su noktada bir galatasaraylinin da elestirmesi gerek, kötü olan yönetimi. Ama bu kötü yönetimin sonuclarindan paylarini alan takim kim olursa olsun farketmezki.

Herneyse, Tebrikler Galatasaray.

Fenerbahçem Sevilla'yi geçde, salla türkiye kupasi almasanda olur.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi;
1-İlk maç ciddiye almadık diyenler bu sefer hakem vs diyorlar her defasında bir bahanesi olucak bu arkadaşların artık üstlerine gitmeye gerek yok.
2-Avrupada iyi giden saglam ekonomik gücü olan GS ye 10 yıl fark atmış Fenerbahçe spor klübü bugün hala elle tutulur bi başarı ortaya koyamamıştır.
3-Fakir fukara edebiyatı yapılan Galatasaray Spor klübü Türkiye liglerinde en fazla gayrimenkule sahip spor klübüdür arzu ettiği taktirde bunlardan bir kısmını satıp son derece güçlü bir ekonomik yapı kurabilir.Ancak ve ancak klüp politika olarak bugüne kadar toprak satmayı mantıklı bulmamıştır bunun yerine o yerlerde güzel projeler hayata geçirip çok daha büyük paralar kazanmayı düşünmektedirler son derece haklıdırlar.
4-Bugün Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki en büyük 2 fark statları ve yönetimleridir.Stat konusunu bırakmakta olan başkan sayın Özhan Canaydın çözmüştür temeli atılmış bitim tarihi belirlenmiştir.Yönetim açısından ise eğer Aziz Yıldırım gibi işin inceliklerini masa başı oyunlarını(yanlış anlaşılmasın şike demiyorum) hakemi baskı altına almak ortamı germek gündem değiştirmek gibi konularda başarılı spor medyasını kontrol altında tutabilen bir başkan geldiği taktirde arada hiç bir fark kalmayacaktır,üstüne üstlük Galatasaray olmanın verdiği sadece ismin kazandırdıgı avantajlarla arkasındaki dev lisenin ve camianın desteğiyle tekrar Türkiye'nin en güçlü ve önemli klübü olacaktır diye düşünüyorum.
5-Hakem bu akşam çok kötü maç yönetmiştir ama bana göre 2 takımdan birini kayırmamıştır.Burada ağlamak sızlamak son derece anlamsızdır.Bülent alkışlayarak art arda 2 sarı kart gördüğünde de aynısını söylemiştim bugün de aynısını söylüyorum keşke bütün hakemlerimiz bu kadar cesur olabilse,ama şimdi bu sözüm yanlış anlaşılmasın bu hakem iyiydi demiyorum maçı geren bu hareketlerin olmasına sebep veren futboldan çok çamura yönelik hareketler yapılmış olmasına sebep veren başta hakemdir.
6-Ve buda son birisi demiş ki Galatasaray çirkef her topta kendini attı falan bu çok büyük bi yalan onu geçtim dünya üzerinde her klüpte bu tarz futbolcular var nerdeyse brezilya milli takımı da yapıyor ManU da yapıyor bunlar futbolda güzel olmayan şeyler ama üzerinde bu kadar para dönen bir oyunda centilmenlik bazen kaybediyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...