Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTK: Galatasaray - Fenerbahçe (27.02.2008 - 20:00)

toggie

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:
MrLevie said:
ya tamam lincoln haketmiş olabilir de, hakem nasıl gördü/duydu küfrettiğini harbiden anlamadım? volkanın sarı kart göster demesi midir ölçüt? yok artık. federasyon istifa! OMG!!

Abi Volkan'a bakması bile atmaı için yeterli sebep de orada küfürü duyduğundan vermedi bence başta Volkan'la itişti falan küfür ederken onu uzaktan gördü sarı kart vermeyi koydu kafaya, iyice kavga çıkınca zaten küfür duymasa da çıkartmalı kartı

ya iyi de itişmeler lincolnün ettiği küfürden sonra başladı, onu geçtim kavgada lincolnün yaptığı bir hareket yok ki mütemadiyen kaçıyor adam haha:D
Sosyal ağlarda paylaş

bir fb li olrak oncelıkle gs yi kutlarım hak ettiklerini düşünüyorum

sorna suc kimin,takımlarınmı,evet 2 takımdada suc var
hakeminmi,evet hakemlerdede suc var

FUTBOL BU DEĞİL

türkiyenin en büyük 2 takımının maçı böyle olmamalıydı
ayıp denen birşey var
zerre zevk almadım
türkiyede futbol seyircisi olmanında hiç geçerli birşey olmadığına olan inancım arttı
kazansakta zerre zevk almamış oclaktım
izlersem premier lig izlerim la liga izlerim
bu ne iğrenç futboldur yarabbim
Sosyal ağlarda paylaş

Okuduğum ve tekrar olarak izlediğim bölümlerden yola çıkarak iğrenç bir maç olmuş diyorum.

Ama yine de seviniyorum. Ne olduysa bu iki takımında tam olarak suçu değildi ki?

Geçmiş olsun Fenerbahçe. Seneye alırsınız belki(!) kupayı. =)

Ehehe , tebrikler Galatasaray. Şimdi bizim evde ne biçim kutlanıyordur eheh yarın ben de tanıdığım türklere kapak yaparım. Hepsi fenerli. :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

haber said:

Galatasaray'ın attığı 2. gol sonrası Lincoln ile tartışan ve Brezilyalı futbolcunun kasıklarına diziyle vuran Volkan, maç sonrası öfke kustu !..

Galatasaraylı futbolcuları ve taraftarları kutladığını söyleyen Milli kaleci sonra şunları söyledi: "Lincoln bana ana, avrat, kız kardeş küfretti. Hangi Türk insanına böyle ana avrat küfredilirse tepkisini gösterir. Ben bu lafları saha dışında da tekrarlamasını diliyorum. Sahanın içinde fazla bir şey yapamayacağımı biliyordu, saha dışında da tekrarlasın. Ben Galatasaraylı futbolcu ve taraftarları tebrik ediyorum. Ama maçtan önemlisi bana bu lafları söylenmesiydi. Lincoln bana İngilizce küfretti. Azıcık yüreği varsa gelir o lafları dışarıda da söyler. Hakemin kırmızı kart göstermesi normal çünkü benim bir tepkim vardı. Bu laflar adam öldürme sebebidir Türkiye'de."
Lincoln ise yönetimin konuşma yasağından ötürü Lig TV'nin canlı yayınına katılmadı.

Şimdi tamam hakemdi vs ydi yine de GS'yi tebrik etmiş, ne güzel. Centilmen ayağına da yatmış adam. Birisi karşınızda ananıza küfretse herkes kontrolünü kaybedebilir o da tamam. Zaten o da söylemiş kart görmem normaldir tepki gösterdim diye.

Amaaa şu son cümleyi söylediyse yuh. Yani ayıp yahu. Türkiye'nin önde gelen takımlarından birinin as futbolcusu olmuşsun, yaptığın her şey, söylediğin her söz topluma birebir mesaj gidiyor, konuşulup tartışılıyor. Belki seni beğenip de örnek alan, mahalle maçlarında kaleye geçerse "Volkan uçuyor kurtarıyoor" diye kendini özdeşleştirecek, söylediğin her sözünden etkilenicek küçük çocuklar var. Kalkıp bu lafla örnek mi oluyorsun?

Hani bir ünlü olduktan sonra, ünlü de değil aslında "public figure" diyor ecnebiler Türkçesini bulamadım tam, halkın önde gelen bir insanı olduktan sonra böyle konuşmak insanlara böyle örnek olmak gibi bir hakkı mı var herangi birinin? Hiç mi sosyal sorumluluk hissetmiyor da günü kurtarmak, kendi davranışlarını temize çıkarmak adına böyle bir laf edebiliyor bu adam?
Sosyal ağlarda paylaş

Maddog35 said:
tek söylüyceğim bazı arkadaşlar gs tur atlarsa bidaha mesaj atmıycam foruma demişti... :P güzel bi veda konuşması hazırlamışlardır inş :P

Bir tatlıı huzurr almayaaa geldimmm kalamıştannnnn....

kimler bilmiorum ama artık weda fln kalmadı heralde yazmazlar :D bu tarz şeyler için forumu terk etmeye gerek yok güzel yer yaw pati
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi kere,bir oyuncu bilerek kendini yere atarken,rolller kıvırırken utanmalı,artık yapmamalılar,seyircisinden utanmalı kendınden utanmalı,arkadaslar kusra bakamyın,elinizi vicdanınıza koyun,gs bu konuda tam bir arsız artık,takım stratejisi haline gelmiş.at kendını yere at kendını yere,hakemi kandır...,y, aldın faulude,icin rahatmı?bumu spor?bumu güzel futbol?

fb li oyuncular...bu macı milelt coluk cocuk izliyor,profesyonelden uzak davranısalr nedir ole,sahayamı cıktınız arenayamı,tamam adam kufretmıs,kendini yere atmıs olabilirde ne ole el kol hareketleri,itişmler kakışmalar.ayıp yahu.

hakem,sana diyecekelrim denmiş zaten,otoriteni belli etmek ugruna futbol oynatmadın aferin güzelim.

2 tarafta oyunu yavaslattıda yavaslattı..ayıp ya...tamam yeniosunzda,ayıp yani..o sekıdle macı kazanınca nerde guzel fubol

yok agali tr de futbol yalan
Sosyal ağlarda paylaş

İslam Çupi demişki "Fenerbahçenin büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür nede şampiyonluk büyüklüğü , onunki öyle bir büyüklüktürki tarif edilemez".

9 Kişiyle bu mücadeleyi göstermek her takımın işi değil , kupadan belki elendik ama takım olarak bugün çok şeyler kazandığımızı düşünüyorum..

Kupanın sevinci bir gün sürer ertesi gün unutulur , haftasonu ligde gene bir derbi var eğer gs onu kaybettiği anda kimsenin aklında kupa mupa kalmaz..

Bir Fenerbahçeli olarak şunu söyleyebilirim eskiden , Fenerbahçe gs ı yendimi şampiyon olmuş gibi sevinirdi..Gerçekten çok büyük bir mutluluktu , ama şimdi işler tamamen tersine döndü Fenerbahçe gs ın çok önüne geçti , gs lılar bir Fenerbahçe galibiyeti elde edebilmek için herşeyden fedakarlık edebilecek konuma geldiler..Fenerbahçe geçmişte Avrupada 0 çekerken şimdi gs almanyanın orta sıra takımından 5 yiyip geliyor..gs ın lucescu döneminden sonra avrupada tek bir başarısını hatırlayan varmı?Uefa kupasını alan , avrupa fatihi ismi takılan gs dan eser kalmadı , zamanında Arsenalleri Real Madridleri dize getiren gs trömsölere helsinborglara yenilir oldu...Uefa kupasını aldıkdan sonra şampiyonlar ligi şampiyonluğuna gidebilecek bir kapasite ve marka varken , gs şimdi avrupada 5 yiyip geliyorsa , avrupadan eleniyorsa , 20 küsür kere aldığı türkiye kupası , 100 küsür kere yendiği Fenerbahçeyi yenmek gs ı mutlu ediyorsa , 9 kişilik rakibini ecel terleri döktükden sonra yenip çifte telliler oynuyorsa vay gs ın haline..Yani gs lılar bugün ne kadar mutlu olduysa bende bu hallerini gördüğüm için o kadar mutlu oldum...

Lafın kısası Avrupada istikrar , ligde istikrar , maddi alanda istikrar olduğu sürece gs lı bir seviniyorsa Fenerbahçeli 10 sevinecektir..Ve bu vakitten sonra gs ın Fenerbahçenin önüne geçmesine imkan ihtimal yok , en fanatik gs lı spor yazarının bile dediği bir olay var "Fenerbahçe gs ın 10 yıl ilerisinde"..

Bu oynanan ne ilk derbi nede son derbi olacak , 9 kişiyle en iyi şekilde mücadelimizi verdik kaybettik , 9 hafta sonra tekrar samiyende lig maçı oynanacak eğer futbolcular bu maçı unutmazsaki ,unutmazlar ligde gülen biz oluruz..kadıköyde gs nasıl küçümsendiyse gs da bunu nasıl gurur meselesi yaptıysa , bugün yaşananlarıda Fenerbahçeli futbolcular unutmayıp gurur meselesi yapıp varlarını yoklarını ortaya koyacaklardır..

Gurur duyuyorum takımımla ,harbi çok büyüksün Fenerbahçe...
Sosyal ağlarda paylaş

en izlenesi maçı kaçırdık
fener kupayı alamazdı tamamda gsnin elemsi süpriz olmuş:P
uzun zaman sonra yendik helal olsun diyemiycem sakat maç olmuş kartlar falan filan lincoln-volkan olayını herks anllatı böle böle olmş diye bi yerdne bulup izlemek lazım onları
tebrikler gsye ne olursa olsun netice iyi şeytanın bacagını kırdı fbye zaten alamıyacgı bi kupa için fazla yormamalıydı kendinii şamp ligine harcasın enerjisini :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya bitmiş gitmiş birbinize b.k atmayın artık saçmalama bonjocum
Lafın kısası Avrupada istikrar , ligde istikrar , maddi alanda istikrar olduğu sürece gs lı bir seviniyorsa Fenerbahçeli 10 sevinecektir..Ve bu vakitten sonra gs ın Fenerbahçenin önüne geçmesine imkan ihtimal yok , en fanatik gs lı spor yazarının bile dediği bir olay var "Fenerbahçe gs ın 10 yıl ilerisinde
8 sene önce aynısı fb için söyluydolardı ne oldu geldi paşa paşa adamlar gs 5-1 yenirken sevillayı yendiler zamanında gs madridi 3-2 yenerken fb uefa varmıydı hatırlamıyorum bile.
yani türk futbolu hiç bi zman italyan ispanyol ingiliz takımları gibi şamp uefa da devamli final yarı finale oynaycak bi takım çıkartamyıcak fb de bi bakarsın 3 sene içinde düşüşe geçmiş o zmanda bjk için gs için aynı şeyler söylenir.
bi toprikteide o maçla ilgili yorum olsun
boşu bouna fb pohpohlama allahaşknıa
Sosyal ağlarda paylaş

yahu hala kartlara, hakeme falan laf edenler mi var?
kartların hepsi dogruydu hiç bosuna debelenmeyin. ulusoy istifa seslerini duyamıyorum artık yalnız garipsedim ehuehe.
bi de bu maçı sallamıyoruz diyen tipler de gördüm arada ehauhsdfds.

bu kupayı görenler parmak kaldırsın pls.

http://www.youtube.com/watch?v=CR0zpEWw1Rg

Sosyal ağlarda paylaş

tellos said:
Lafın kısası Avrupada istikrar , ligde istikrar , maddi alanda istikrar olduğu sürece gs lı bir seviniyorsa Fenerbahçeli 10 sevinecektir..Ve bu vakitten sonra gs ın Fenerbahçenin önüne geçmesine imkan ihtimal yok , en fanatik gs lı spor yazarının bile dediği bir olay var "Fenerbahçe gs ın 10 yıl ilerisinde

zaman tunelinden seks yapti o zaman gs bugun..
Sosyal ağlarda paylaş

tellos said:
8 sene önce aynısı fb için söyluydolardı ne oldu geldi paşa paşa adamlar gs 5-1 yenirken sevillayı yendiler zamanında gs madridi 3-2 yenerken fb uefa varmıydı hatırlamıyorum bile.
yani türk futbolu hiç bi zman italyan ispanyol ingiliz takımları gibi şamp uefa da devamli final yarı finale oynaycak bi takım çıkartamyıcak fb de bi bakarsın 3 sene içinde düşüşe geçmiş o zmanda bjk için gs için aynı şeyler söylenir.
bi toprikteide o maçla ilgili yorum olsun
boşu bouna fb pohpohlama allahaşknıa

Yazımı okudunmu baştan sona ?

Türkiyeden Avrupada istikrarlı bir takım çıkmadı ama neden çıkmadı hiç düşündünmü?
Maddi istikrar olmadıkdan sonra Avrupadada istikrar olmaz..Fenerbahçe 10 sene içinde nerden nereye geldi , gs nerden nereye düştü..200milyon Euro bütçeli bir takımın olursa o takım her sene CL de gruplardan çıkar en az çeyrek finale gider , istikrar sağlanır..
gs uefayı aldıkdan sonra , eğer markasını iyi pazarlasaydı maddi açıdan istikrar yakalasaydı , belkide şimdi 9 kişilik Fenerbahçeyi yenip çifte telliler oynayacağına , Şampiyonlar Ligi şampiyonu olup tango yapıyor olurdu..
Dediğim gibi eğer siz halinizden memnunsanız biz daha çok memnunuz , senede 1 kere yenin bizi öyle yada böyle , çifte telliler oynamaya devam edin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...