Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.4 PTR Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

yok sen oturup konuşuyosun guzel guzel bişey demiyorum sana zaten, sen op değil diyiceksin biz op diyicez böle bu işler.

hanı şeyide anlamıyorum kişisel tartışmaaya dönşmeiği sürece pathc notes başlığının tartışma kapsamıda budur yanı. sonucta oyun daki dengeler dısında nedne bahsedilebilinir

"spotted yellow tail'in üreme alanları ve beslenme alışkanlıkları" gibi bi konu olmıycacak tabiki tartıştığımız
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu kişisel olarak yönlendirmedim ben abso zaten. Genelleme yaptım.

Pati ahalisinin %90ı hem fikir zaten bu konuda. Ama bu %90 zırt pırt locklar imba, nerf locks, of hs 5k critledi, demiyor yani. Ama 2-3 tane lock çıkıp, yerli yerince gelmiş tek nerfü görünce allaaaah. Kaos. Haktı locklara diyor insanlar, of yine me lock QQ deniyor. nerf geri alınıyor, zaten haksızlıktı locklara bilmem ne. Sınırsız manan var. Niye senin sınırsız manan var ya? İnsanlar kırk yılın başı lock'a gelmiş tek nerfün(Life drain nerf falan değil, bildiğin bug fix) geri alınmasına laf söylemiyorlar, ama siz susamadınız. İlla bir ay yine ağlıyorlar, ay yine şu. Oyunu altüst ettiniz, hala adam akıllı bir nerf yok, ama bık bık hala. İki dakka akıllı olun ya, siz sussanız konuşmuyor zaten kimse.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce bu oyundaki denge LifeTap üzerine mi kurulu sadece?

Yani LifeTap değişikliği üzerinde adam akıllı tartışırsın, lafımız olmaz. Git birkaç sayfa geriye bak, bir de şimdi bak.

Bakalım nereden nereye gelmiş tartışma. Zaten hemen başladılar müdavimlerimiz anında...
Sosyal ağlarda paylaş

KEşke düzgün hatip etmeyi bilsende gereksiz yazışmalar olmasa Xhu.
Life Tab dışında mana sağlayan birşeyim yok, eğer onuda her seferinde 2.5khpmi götürecek şekilde ayarlarlar ise haklı olarak bu konuda tartışırım. Sen olaya PvE olarak bakabilirsin, dersin benim healerım var işi ne heallesin beni ama ben PvP açısından bakıyorum ve 2 life tapin nerdeyse %50HPmi götürecek olması çok saçma geliyor bana. 3k mana için 5k HP hem de nerdeyse herşeyin artık warlock için HP olduğu bir PvP dünyasında.
Sosyal ağlarda paylaş

Base statları STAM ve INT. PvP gear ile çok rahat 10k falan çıkıyorsun.
Sonra conjure ettiğin, 2.5k healleyen bir consumableın var.
Drain Life (Drain Mana) var, Siphon Life var.
Sana 5 saniyede bilmemkaç HP kazandıran armorun var.
DeathCoil var, çoğu sınıfın birkaç hamlede yapabileceği şeyi sen tek hamlede yapıyorsun.
Ayrıca OOC olup food şeyedebilirsin (zor bu tamam)

Bunlara ek olarak, sadece Shadow damage kasıp rahat 1k Spell Damage yapabiliyorsun.
Sağlam CC var.
Spelllock eden bir petin var, sende Silence var.
Büyülerinin çoğu Instant ve millet Resilience'tan deli gibi yakınırken, sen daha yeni etkileniyorsun.
Düzgün build ile, eşşek gibi damage yapabiliyorsun.
Demo build ile, Demonic Resilience gibi bir olay var.

Full mana ile giriyorsun PvP'ye genelde, hepsini harcıyorsun ve öldüremiyorsun, sonra bir iki kere LifeTap yapıyorsun rahat rahat ve diorsun ki %50 HP gidiyor, nasıl olur?

Söylenecek söz yok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Base statları STAM ve INT. PvP gear ile çok rahat 10k falan çıkıyorsun.
Sonra conjure ettiğin, 2.5k healleyen bir consumableın var.
Drain Life (Drain Mana) var, Siphon Life var.
Sana 5 saniyede bilmemkaç HP kazandıran armorun var.
DeathCoil var, çoğu sınıfın birkaç hamlede yapabileceği şeyi sen tek hamlede yapıyorsun.
Ayrıca OOC olup food şeyedebilirsin (zor bu tamam)

Bunlara ek olarak, sadece Shadow damage kasıp rahat 1k Spell Damage yapabiliyorsun.
Sağlam CC var.
Spelllock eden bir petin var, sende Silence var.
Büyülerinin çoğu Instant ve millet Resilience'tan deli gibi yakınırken, sen daha yeni etkileniyorsun.
Düzgün build ile, eşşek gibi damage yapabiliyorsun.
Demo build ile, Demonic Resilience gibi bir olay var.

Full mana ile giriyorsun PvP'ye genelde, hepsini harcıyorsun ve öldüremiyorsun, sonra bir iki kere LifeTap yapıyorsun rahat rahat ve diorsun ki %50 HP gidiyor, nasıl olur?

Söylenecek söz yok bence.

Diğerleri PvPye yarı mana ile giriyor haklısın gangren o yarı mana ile beni kesemiyor ama ben kesemeyince ayıp oluyor. Allah aşkına okuyup yaz biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

alakasız bir bahane söylenirse LT nerfüne böyle saçma bir cevap gelir. life/mana drain skilleri, deathcoil, hs.. bunlar hp doldurmuyor değil mi ?

ben rogue oyuncusuyum ve s3 gearlı bir sl/sl locku kesebilmem için toplam 20k+ dmg yapmam gerekiyor 10k olan hp'im bitmeden (ki ud rogue yani warlocklara en ters gelen race/class yani)? bu kadar endurance warrior'da yok, ayıp yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Health stone herkesde var yani nasıl ben healer ile oynuyorsam her BGde HS stone oluyor sen almıyorsan bana ne demem gibi bişi healer taşı demek yanında.
Bende PvP set var ve bir rogue beni %40 HPye indirmeden daha çıkamadım stunlockdan, ki daha vanish blind clos kick gouge prep ... kullanmamış oluyor rogue.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Health stone herkesde var yani nasıl ben healer ile oynuyorsam her BGde HS stone oluyor sen almıyorsan bana ne demem gibi bişi healer taşı demek yanında.
Bende PvP set var ve bir rogue beni %40 HPye indirmeden daha çıkamadım stunlockdan, ki daha vanish blind clos kick gouge prep ... kullanmamış oluyor rogue.

kidney shot attığında pvp trinketini basmadın mı ?

cheap shot = 4 saniye stun

5cp kidney = 6 saniye stun

trinketle 6 saniyelik olan stunu siliyorsun ? 4 saniyede mi %60 hp ni aldı rogue ? hp / resilience kac ?

WTS http://www.wowhead.com/?item=30343
Sosyal ağlarda paylaş

S 4 saniye o bitmeden trinketlersen hıyarsın ztaen dediğin gibi, 6 saniyelik KSnin başında trinketledin diyelim. Rogue hala başında mace stun yemez isen, trinket arkası poisonlanmaz isen mobile oldun, ve DC atabildiğini farz edelim ki o da trinketledi ve sonrası blind veya vanish veya gouge veya shadow steple dibine girdi. Devamını sen yaz ben yazmıyım bundan sonra malum ne trinket kaldı ne DC kaldı nede fear yapacak cast time.
KAldı ki senin dediğin gibi BGlerdeki herkese dedicated healer seni healler ölmezsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...