Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sosyal İnternet Özürlüler

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Merak ettim benim gibi kaç kişi var burada. Çocukluk alışkanlığı Paticik ve Eve Online hariç internetin hiç sosyal hizmetinden yararlanmayan ya da neredeyse hiç yararlanmayan.

Bilgisayarında IM programı yüklü olan ama biri oğlum açsana konuşacağım diyene kadar ellemeyen, hala işlerini e-mail ile halleden, facebook ya da myspace'de hesabı olmayan, doğrusu sadece Paticik'e ve (gülmeyin) bu foruma mesaj yollayan bir sosyal özürlüyüm. Paticik'deki rahatlığım online ev şekline sokmuş olmamdan burayı.

Ve hayır bu kişisel bir konu değil, çünkü benim gibi insanlarla tanışıp beraber Fight Club tarzı grıplar kurmak istiyorum. :)
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:
Merak ettim benim gibi kaç kişi var burada. Çocukluk alışkanlığı Paticik ve Eve Online hariç internetin hiç sosyal hizmetinden yararlanmayan ya da neredeyse hiç yararlanmayan.

Bilgisayarında IM programı yüklü olan ama biri oğlum açsana konuşacağım diyene kadar ellemeyen, hala işlerini e-mail ile halleden, facebook ya da myspace'de hesabı olmayan, doğrusu sadece Paticik'e ve (gülmeyin) bu foruma mesaj yollayan bir sosyal özürlüyüm. Paticik'deki rahatlığım online ev şekline sokmuş olmamdan burayı.

Ve hayır bu kişisel bir konu değil, çünkü benim gibi insanlarla tanışıp beraber Fight Club tarzı grıplar kurmak istiyorum. :)

Ben varım senin gibi.Diğer arkadaşları bekliyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

ortalığa forwad mail bombardımanına tutanlar, facebook'ta bile forward mail gibi mesaj gönderenler, arkadaşlık sitelerinde tanımadıkları insanlarla "10 yıllık" arkadaş gibi ilişki kuranlar, saatlerini msn, facebook, hede hödenin başında geçirenler, gerçekte tanımadığı insanları internette arkadaşlık siteleri üzerindeki profillerinden takip edenler ya da buna benzer şeyler yapanlar da "en az" sizin kadar sosyal internet özürlü.

rahat olun =P
Sosyal ağlarda paylaş

-Yerli forumlardan hergün baktığım 2 forum var biri Paticik , diğeri DivXplanet başka yok
-Facebook'um yok
-MSN'im var ama girsem de offline giriyorum
-Hiçbir MMORPGyi şu an oynamıyorum. En son 1 yıl önce falan Ogame oynuyordum. İleride belki geri dönerim.
-Çoğu zaman makineyi torrente bırakıp 22.30 gibi uyurum hiçbir zaman PC başında 2yi 3ü görmem.
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...