Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GuitarRising (g. hero yalan oluyo)

ulfang

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
said:
It has been delayed due to note recognition problems (interference between notes), and is scheduled now to be released in 2009, as opposed to late 2008.

denmiş.

bu arada freeware olarak betası devam eden http://littlebigstar.ne adresinden bulabileceğiniz littlebigstar var, indiriyorum simdi deniycem, ayni iddiayla cikmis o da.

bu olay guzelmis baya, eglenceli bicimde parmak egzersizleri falan yapabiliyorum eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
bu guitar hero gibi oyunlara anlam veremiyorum.

Oynamamışın adam gibi, konuşuyorsun.
Oyunu expertte çalabildiğin vakit adam gibi zevkli ve anlamlı oluyor.Gidipte easy açarsan tabi melodiyle uyumsuz gelir.Birde tabi gitarını alıp adam gibi oynamak gerekiyor doğru dozda zevk almak için.Önyargılı olma.Guitar hero adam gibi gitarıyla, expertte veya hardda oynandığı taktirde oldukça büyük bir zevk veriyor.Hele ki xbox ve 2 gitar olduğu taktirde 20 kişilik baylı bayanlı grubu çok fena eğlendirebiliyor. Guitar hero bence sosyal bir oyun ve çok iyi bir oyun.

Şunuda belirtmek istiyorum ki rock band rezalet bir oyun bence.

Guitar hero yalan oluyor çok fazla deniyor son zamanlarda ama ben hiç zannetmiyorum.Umarım daha iyisi çıkar veya bu proje güzel birşeyler yaratır ama ben pek inanmıyorum bu işede.
Sosyal ağlarda paylaş

-Dark_Angel- said:
Bone said:
bu guitar hero gibi oyunlara anlam veremiyorum.

normal gitar çalmak gibi bişi değil. sadece 5 tuştan ibaret.
klavyede bile oynaması neredeyse imkansız. böyle çok tuhaf tuşlar karşına çıkıyor. basılı tutucak mısın, yoksa basıcakmısın o da belli değil (deneyip yanılma, uzun uğraşlar gerektiriyor). melodiyle uyumsuz bir akım geliyor karşına. bir de bu tuşlar, tam da basmadan önce karşına çıkıyor. yani bir saniyeden kısa sürede düşünüp hangi tuşa basacağına karar verip sonra ona basılı tutacaksın.buna rağmen bu tip oyunlar çok popüler oldu.
stacraftta 500 apm yapmak bile bu kadar çile çektirici bir iş değil.

guitar rising, eğer guitar hero versiyonları gibi değil de, doğru dürüst bir gitar çalma oyunu çıkarsa baya ilginç olur bence.

Beceremion diye bok atma <.<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...