Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Official 2.4 patch notes

Wispy

Öne çıkan mesajlar

"(Item sets) It seems that tier 6 sets now have 8 items ... Set bonuses are the same (2 and 4 parts only) but I really can't confirm this while the PTRs are offline."

Yani bu sunwellden düşecek set itemlarının tier 6 i değiştirecek değil de tamamlıyacak olduğunu mu söylüyor ? Boot belt bracer ring gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Phlox said:
Innuendo said:
yani bt kalitesinde itemlerin pvp ile alinmasina sasirmadiniz da pve ile alinmasina mi bozuldunuz?

pve dediğin karazhan olunca haklı olarak bozulurlar tabi. yeni 70 olan biri mavi gearla girip BT seviyesi item alabilcekse bi yerde bi hata vardır.

pvp dediğin ne ki 10 mac gir kaybet gidip vendora tıkla al itemı. silah ve omuzluk dışında s3 gearın ve full vindi. itemların olur.. av leechlemekten iyidir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar o kadar content hazırlıolar, işte Black Templedır Illidandır, Sunwell dir bilmenedir sonra gidip Oynayanların sadece %1 i görüo. Tabi ki böle kolaylıklar sağlıcaklar. Black Temple ı kendi emekleriyle en zor zamanlarında temizleyen admalr zaten full tier 6. taşşağına girio o instancelara. Zaten bu patch çıkcına adamlar Kil jeaden kesio oolacak. O sırada yapamayan adamlar , Attunemetnsız hyjal bt falna görecek. naxxramas gibi olmasın die uğraşiolar. Gayet de iyi yapiolar bence. Her boku sırf hardcore tayfaya göre ayarlasalar saçma olur. Casuallar da en azından 3-4 ay sonra görebilio bişeyler. Görsün ne istiosunuz. Gitsin adam karazhan farmlayıp tier 6 alsın ne olacak. Sonuçta o aldığında tier 6nın bi önemi kalmio olacak. Zaten karakterler pvp yapıp birbiriyle kapışmıo item bazında. PVE dediğin guild progress ve isim yapma olayı. SEn zaten erken kesiosan zamanında kesiosan bossu millet seni bilio saygı gösterio. Öbür türlü diğer insanlar da o tadı sonradan da olsa yaşasınlar en azından. Badge le olsun başka bişeyle olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Sıkıldım artık blizz'in bunları yapmasından.

Kel'thuzad kesmemiza 1 ay varken TBC geldi şimdi illidan kesmemize 1 ay var Sunwell geliyor. Bütün hevesin oyun isteğim kaçmış durumda.

Dungeonlar zaten çok dengesizler duzen itemlerin birbiri ile alakası yok. Eskiden BWL yapmadan Naxx yada AQ40 Yapan adam göremezdiniz şimdi öylemi bizim guild 5 / 9 şuan Black Temple'de üzerimde hala karazhan itemleri var ve giriyorum DPS'de ilk 5deyim her zaman.

Gene ne olucak adamlar Test serverında denicekler sonra gelip 1 haftada temizlicekler biz illidan kesmeden oraya başlıcaz sonra onu yaptık derken başkası gelicek. hep aynı bok

cidden sıkıldım oyun oynama isteğim kalmadı

blizz dungeonları ayarlamak. Classlar arasında dengeyi kurmak yerine boş boş işlerle ugrasıyor
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:
Kel'thuzad kesmemiza 1 ay varken TBC geldi şimdi illidan kesmemize 1 ay var Sunwell geliyor. Bütün hevesin oyun isteğim kaçmış durumda.

Gene ne olucak adamlar Test serverında denicekler sonra gelip 1 haftada temizlicekler biz illidan kesmeden oraya başlıcaz sonra onu yaptık derken başkası gelicek.

ilkini katılmıyorum. senin yetişememiş olman pek önemli değil zira illidan da bayağı kesiliyor. ama ikincisine kesinlikle katılıyorum test server'ında neymiş ne değilmiş diye defalarca denenmesine karşıyım. oyun değil çılgınlık oldu. blizz'in content yetiştirme gibi bi probmlemi var. zira hem benim gibi güzel bi çizgide giden lore'u bozmadan powerplay oyunculara content hazırlaması güç bişey. ama kendilerinin yaptığı mallıklar sonucu uğraşıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
Adamlar o kadar content hazırlıolar, işte Black Templedır Illidandır, Sunwell dir bilmenedir sonra gidip Oynayanların sadece %1 i görüo. Tabi ki böle kolaylıklar sağlıcaklar. Black Temple ı kendi emekleriyle en zor zamanlarında temizleyen admalr zaten full tier 6. taşşağına girio o instancelara. Zaten bu patch çıkcına adamlar Kil jeaden kesio oolacak. O sırada yapamayan adamlar , Attunemetnsız hyjal bt falna görecek. naxxramas gibi olmasın die uğraşiolar. Gayet de iyi yapiolar bence. Her boku sırf hardcore tayfaya göre ayarlasalar saçma olur. Casuallar da en azından 3-4 ay sonra görebilio bişeyler. Görsün ne istiosunuz. Gitsin adam karazhan farmlayıp tier 6 alsın ne olacak. Sonuçta o aldığında tier 6nın bi önemi kalmio olacak. Zaten karakterler pvp yapıp birbiriyle kapışmıo item bazında. PVE dediğin guild progress ve isim yapma olayı. SEn zaten erken kesiosan zamanında kesiosan bossu millet seni bilio saygı gösterio. Öbür türlü diğer insanlar da o tadı sonradan da olsa yaşasınlar en azından. Badge le olsun başka bişeyle olsun.

katıldım. kendi kastığım şeyleri sonradan lolipop gibi alanlar oluyo evet, de alsın nolcak. bana bi zararı yok. ben 1 adım öndeyim hep mesela:P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...