Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Official 2.4 patch notes

Wispy

Öne çıkan mesajlar

hayır yahu ben senin o tarz bı dusunceyle yazdıgını ima ettim..

1 set yapıp bıraksalardı demek ıstedım resilince konmasın hıc bır armora upgrade le arada takıllalım statları...

ama öle değil pvp reward setlerinle pve setlerinin item lvl olarak aynı ayarda tutuyorlar sunwell de yüksek item lvllı armorlar olcak set olarak olmicak t7 falan ama sağlam şeyler düşcek yüksek stat ve item lvllı buna eş değer olarak t7 olmadığı için belki s4 olmaz ama en azında belki upgrade gelir die düşündüm.

tier 7 ler wotlk ıle olucaksa sezon 4 itemlri o zamanmı gelcek demek bu ?

sezon bitme zamanı yokmu 2-3 ay sonra o zaman nolcak peki ?
her sezon sonu yeni item koyma zorunluluğu falan yok ozaman blizzin ?
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
nasıl sezon1 de var sadece? pvp itemlarının hepsinde var resil. yeni droplar hiçbi zaman s3 setlerinin yerini alamayacak kuşkun olmasın.

108 dps one hand silahlar, 140+ dps two hander lar bence gayet güzel alıcak s3 setlerin yerini. aynı şey yüzük kolye trinket vs içinde geçerli olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

3 sezonun 2. sezondan kısa sürmeyeceğine dair blue post hatırlıyorum ben. Hatta daha cok var şimdiden honer,arena puanı biriktermeyin diyede uyarıyordu.

Ben 4. sezonu tBC öncesi çıkan before the storm tarzı bir bir patchle beraber bekliyorum. Hem yeni talentler oyuna eklenir, hem sunwell farma alınır ordan gelen itemlere denk PvP itemleri konur. Böyle test havasında bir patch olur BtS gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Her zaman söylediğim gibi daha 1 classın bile level 80 talentlerine dair tek asparagas haber bile yokken. Daha başlamamış olan bu talent açıklama ve test süreçi, TBC öncesi çok şaşalı bir şekilde 5-6 ay sürmüşken. Üstelik bu talentlerin oyuna exp öncesi ekleneceğine kesin gözüyle bakılırken, expin çıkmasına en iyi ihtimalle 6-10 ay var demektir.

Bu kadar süre boyunca 3. sezonun sürmesini beklemiyorum şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Walla kimse boşuna ağlamasın burda.. Bakmayın bazılarının bizim emeklerimiz gaspediliyor Bt niye açılıyor demesine.. O kişileriki %90 ı Magtheridon kesmeden hatta heroic Arcatraz görmeden patch 2.3 te gelen kolaylıkla SSC TK yapmaya başladılar.. Biraz progress yapıpta Archimonde'u veya RoS u görünce tamam dediler bizde bu işi yaladık yuttuk.. Şu ana kadar hala Illidan'ı kesememişseniz bu bir başarım deildir ki unutmayın siz attunement olmadan SSC ye TK ya girdiğinizde Illidan çoktan kesilmişti.. Başarım budur ve buna zamanında ulaşmış kişiler zaten patch geldiğinde aa BT attunesuz oldu diye bir heyecana veya öfkeye kapılmayacaktır.. Sizler Sunwell civarlarında dolanırken onların pek çoğu Kil'jaeden zorluyor olacaklar.. Yani şu ana kadar anlatmak istediğim belirli bir başarıma ulaşmış kişiler için BT'ye yeşil mavili adamların girmesi çok sorun olmayacaktır, sen zaten Sunwell'le uğraşıyo olacaksın, bırak millet birbirini yesin. Ulaşamadıysanda gelip forumlarda "ama ama ben ilk bt dropumu iki hafta önce almıştım" diye ağlama boşuna.. Ki zaten böyleleri (yeşilli mavili) trashde reskilli aldıktan sonra ilk bossta ömür tüketirler. Diğer yandan kara gearlı adamlar çok çok şanslı ve başarılı olurlarsa hyjalde ve bt de bir iki boss belki kesebilirler.. RoS (görecek kadar şanslılarsa) ifade alır Archimonde hesap sorar, giriyo olmak sonucu değiştirmez.. Buarada ufak bir not daha hayatınızda Magtheridon encounter görmeyipte Hyjaldeki Azgalor fightı "O da magtheridon'un aynısı" sanıp biz Hyjal farmlıyoruz Archimonde dayız demeyin ufak bir kaç ayrıntı dışında tank&spank hyjal bossları Archimonde'a kadar.. Tüm bunları düşündükten sonra burning legionda alliance shamanı olan full t6lı bir arkadaş vardı armory linkini vermiş olan, onun için bu durumun neden sorun olmayabileceğini daha iyi anlayabilirsiniz sanırım..

Gelelim olayın eksi yönüne. Badgelerle T6 ayarında item alınması yanlış, blizzard bu konuda biraz hatalı davranıyor.. T5 belki olabilirdi mantıklıydıda, Kael'i kesememiş biri chesti badgele alır yoluna devam ederdi. Ama şuda varki hiçbir zaman T6 gibi olmayacak, zaten dikkat ettiyseniz sunwell loot ta belki parça bazında T6 dan iyi ama bir set deil ve set bonusuda yok. Hoş T6'nın set bonusları aynı class için T2 veya T3 set bonusundan ne kadar iyidir tartışılır ama yinede set bonusun kişiye katkısı vazgeçilemezdir..
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:

Gelelim olayın eksi yönüne. Badgelerle T6 ayarında item alınması yanlış, blizzard bu konuda biraz hatalı davranıyor..

Sevgili Cellobello üstün körü yorum yapmişsin bakarsan,
Badge ile gelen itemler;
caster DPS closk
Resillianceli hasteli
mele DPS cloak
Resilianceli hasteli
Heal cloak
Resilianceli hasteli

öyle set vermicekler yani badge ile rahat ol sen. :>
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
toggie said:
nasıl sezon1 de var sadece? pvp itemlarının hepsinde var resil. yeni droplar hiçbi zaman s3 setlerinin yerini alamayacak kuşkun olmasın.

108 dps one hand silahlar, 140+ dps two hander lar bence gayet güzel alıcak s3 setlerin yerini. aynı şey yüzük kolye trinket vs içinde geçerli olacak.

resil olmadan pvp yapabiliyosan yaparsın tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...